Krusel Office Solutions

80-339 Gdańsk, al. Grunwaldzka 569 Mapka
58 554-44-42
b...@krusel.pl pokaż
https://www.krusel.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Krusel Office Solution to firma zajmująca się aranżacją i wyposażeniem wnętrz biurowych. Tworzymy ergonomiczne stanowiska pracy, niepowtarzalne gabinety oraz recepcje, sale konferencyjne, jak i firmowe przestrzenie spotkań i relaksu.

Szukamy najbardziej efektywnych rozwiązań wsłuchując się w oczekiwania klienta i analizując jego potrzeby. Propozycje aranżacji przedstawiamy w formie rzutów i wizualizacji 3D. Tworząc projekty dla biur, uwzględniamy najnowsze trendy kształtujące współczesny biznes, takie jak mobilność, łączność, elastyczność, outsourcing czy ekologia, przede wszystkim dbając o komfort pracowników.

Jako profesjonaliści czerpiemy z oferty tylko najlepszych producentów mebli. Współpracujemy ze szwajcarską ikoną designu firmą Vitra, włoskimi LAS Mobili, Tacchini,Kristalia i Pedrali a także wiodącymi w tej branży polskimi firmami.

Nasza kompleksowa obsługa polega nie tylko na dostarczaniu i montowaniu mebli, ścianek działowych czy rozwiązań akustycznych, zajmujemy się także podłogami, oświetleniem, nadrukami na ścianach. Długoterminowe relacje z naszymi klientami zapewniają serwisowanie, czy też możliwość wypożyczenia mebli. Współpracujemy z dużymi korporacjami i małymi firmami tworząc komfortowe, przyjazne i efektywne przestrzenie do pracy.

Oferujemy Państwu meble konferencyjne oraz meble biurowe takie jak: biurka z elektryczną regulacją wysokości, meble modułowe, które świetnie sprawdzają się w open space-ach a także meble gabinetowe charakteryzujące się nowoczesnym designem. Na naszą ofertę składają się również meble recepcyjne oraz fotele biurowe czy też wykładziny obiektowe. Ścisła współpraca z producentami umożliwia nam tworzenie mebli na wymiar przy realizacji nietypowych rozwiązań.

 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »