Imprezy i wydarzenia

Kulinarne Innowacje z Łukaszem Kawallerem

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 maja 2017 (sobota)
godzina:
19:30
miejsce:

Lentre Villes  mapa

adres:
Sopot, al. Niepodległości 737
bilety:
190 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja szeroko rozumianej sztuki kulinarnej poprzez organizację kolacji "live cooking" z udziałem najlepszych chef-ów z Polski i całego świata. Naszym celem jest różnorodność oraz promocja kuchni międzynarodowej.Nie chcemy powielać utartych już schematów, pragniemy zaskakiwać naszych gości za każdym razem. Każda z organizowanych przez nas kolacji będzie miała swój niepowtarzalny charakter. Zadbamy o to, aby poprzez efekty dźwiękowe i wizualne wprowadzić naszych gości w atmosferę tajemniczości i ekscytacji.

Wśród naszych artystów znajdą się znani chefowie polscy i zagraniczni, którzy w nowoczesny i oryginalny sposób zaprezentują nowe oblicze kuchni światowej. Pragniemy, aby organizowany przez nas cykl wydarzeń kulinarnych zapoczątkował promocję innowacyjnego postrzegania gotowania jako sztuki, która wspomagana pasją, tworzy niezapomniane wrażenia i emocje.

20 maja o godz. 19:30 w Restauracji L'Entre Villes w Sopocie odbędzie się oficjalne otwarcie wydarzenia z udziałem Pana Łukasza Kawallera, laureata prestiżowego L'art de la cusine Martell, zwycięzcą I polskiej edycji 'Hell's Kitchen", który w niekonwencjonalny sposób zaprezentuje kuchnię polsko-francuską w całkowicie nowej odsłonie. Jesteśmy przekonani, że to widowisko kulinarne zachwyci uczestników tej niepowtarzalnej kolacji.

Łukasz Kawaller poprowadzi wydarzenie ramię w ramię z Chefem L'Entre Villes - Sławomirem Hahn.

Rezerwacji można dokonywać pod nr telefonu: (58) 717 37 37 lub restauracja@entrevilles.pl

Ilość miejsc ograniczona!
Informacja o biletach:
Dodatkowo - dla chętnych - 105 zł/osobę lub 185 zł/osobę za specjalnie dobrane wina.

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij