Najlepsze kwiaciarnie i pracownie florystyczne Gdańsk

Oceny (9)

Daniel
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecam szczerze Kwiaciarnę Doris na Norwida (garnizon) miła i fachowa obsługa, ceny przyzwoite, a kwiaty świrze. Najlepsza w okolicach wrzeszcza.

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

6.0
sylwia
Termin usługi: listopad 2017

Pięknie,milo,świeżo,pachnaco☺

Robert
Termin usługi: 01.2017

Polecam tą kwiaciarnie zawsze świeże kwiaty a sprzedające profesjonalne i przemiłe

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

5.5
Monika
Termin usługi: 25,11,2015

Niestety bukiety z tej kwiaciarni są mało gustownie zrobione - kilka kwiatów, zieleni i gumka recepturka - całość się rozpada. Całość nie zachwyca - panie zatrudnione z przypadku.

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

1.5
Klaudia
Termin usługi: 01/08/15 r.

Odradzam kupowania jakichkolwiek bukietów , bukiecików . Bukiet wykonany od niechcenia, jak to popularnie mówi się " na odwal ". Dosłownie po 5 minutach bukiet się rozleciał, brzydko wystające badyle, same kwiaty też nieumiejętnie ułożone. Nie polecam , tym bardziej, że mały bukiecik kosztował 100 zł a rozpadał się na oczach podczas spaceru ... . W INNYCH kwiaciarniach ten sam bukiet , pięknie ubrany , owinięty na dole by brzydkie badyle nie odstawały , z różnymi ozdobnymi dodatkami , po prostu przepiękny kosztował 60 zł . Jeszcze raz odradzam !!!

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

2.0
Adrian
Termin usługi: 08.03.2015

Długo szukałem kwieciarni, w której kwiaty cięte nie będą padały po kilki dniach, aż w końcu znalazłem! Super róże cięte, tulipany reszta kwiatów też niczego sobie. Duży wybór ! Ale najbardziej podoba mi się obsługa Pani OLA (taka blondynka z tego co pamiętam) jest niesamowita jeśli chodzi o podejście do klienta oraz kreatywność ! zawsze kupuję gdy tylko ją zobaczę bo wiem, że nieważne jakie kwiaty wybiorę Ona będzie w stanie zrobić z tego bukiet, który na pewno spodoba się mojej drugiej połówce :) POZDRAWIAM SERDECZNIE Stały Klient!

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

6.0
AB
Termin usługi: 10.10.2014

Często korzystam z usług tej kwiaciarni i nie mogę narzekać. Niezależnie czy kupuję cięte kwiaty czy bukiet, Pani z miłą chęcią doradza i podpowiada.

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

5.3
edyta
Termin usługi: 28-09-2012

obsługa ok, miła i pomocna, kwiaty bardzo ładne, ceny przystępne

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

5.5
mechli
Termin usługi: 22.03.2011

tydzień temu zamawiałem tam bukiet wiosenny dla żony ,polecili mi znajomi tą kwiaciarnie ,jestem plastykiem i wybrednym klientem ,bukiet przeszedł moje najśmielsze oczekiwania,był piękny i profesjonalnie zrobiony,szczerze polecam

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

5.6