LEXLEGAL

adres
81-521 Gdynia, al. Zwycięstwa 241/14

znajduje się w Tritum Business Park

telefon
730-125-121
e-mail
b...@lexlegal.pl pokaż
www
https://lexlegal.pl
skype
lexlegal.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
Po godzinach zamknięcia biura kontakt via e-mail

Napisali o nas

O nas

Lexlegal.pl to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych prawników gwarantujących bezpieczeństwo prawne dla przedsiębiorców i osób fizycznych w nowoczesnym i przystępnym modelu abonamentów prawnych.

Abonament prawny opiera się na zapewnieniu pewnej opieki prawnej w przystępnej cenie.
 

Wybierając dopasowany do własnych potrzeb pakiet, Klient zyskuje pewność obsługi prawnej za określoną z góry miesięczną stawkę. Lex Legal gwarantuje stałą wysokość opłaty przez cały czas trwania umowy bez ukrytych kosztów. Za opłacaną miesięczną składkę zapewnia kompleksową obsługę prawną, w której skład (zależnie od wybranego pakietu) wchodzą: jednorazowa pomoc prawna lub kompleksowa pomoc prawna na którą składa się m.in. prowadzenie sprawy i reprezentacja Klienta przed sądami i urzędami w Polsce. 

Świadczone usługi oraz dostęp do bazy pism i dokumentów najczęściej wykorzystywanych w sporach prawnych, jak i możliwość zadawania w ramach wykupionego pakietu pytań prawnych sprawia, że abonamenty prawne są najkorzystniejszym i najefektywniejszym modelem otrzymywania pomocy prawnej od profesjonalnych pełnomocników.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »