LOFT Magdalena Adamus - projektant wnętrz

adres
81-521 Gdynia, al. Zwycięstwa 220
(wejście od ul.Miodowej)
telefon
58 526-99-44, 507-199-599, 507-097-540, 506-197-109
e-mail
k...@loft-ma.pl pokaż
www
www.loft-ma.pl

O nas

LOFT zajmuje się planowaniem i realizacją przedsięwzięć w przestrzeniach mieszkaniowych indywidualnych inwestorów i budynkach użyteczności publicznej.

Pracownia autorska LOFT Magdaleny Adamus jest miejscem, w którym wiedza i doświadczenie łączą się z pasją i zaangażowaniem. Otwartość na nowe wyzwania i elastyczność pozwalają realizować projekty zarówno wielkich przestrzeni publicznych, jak i małych mieszkań, wnętrz klasycznych i awangardowych, pełnych detalu, koloru i minimalistycznych, nastawionych na korespondencję z rzeczywistością zewnętrzną.

Przy realizacji projektów biurowych dbamy również o to, by przestrzeń zachęcała do pracy, łączyła pokolenia, spełniała oczekiwania pracowników i pozwalała na zawieranie transakcji biznesowych w przychylnym i eleganckim otoczeniu. By pracownicy zyskali minimum prywatności zachowując przy tym możliwość prowadzenia łatwej komunikacji. Aby praca przy takim rozwiązaniu i aranżacji biura  zapewniała komfort  i efektywność pracy.

Jedynym, co łączy wszystkie nasze projekty i pozostaje niezmiennym w pracowni LOFT, jest profesjonalizm i dbałość o każdy element, na każdym etapie realizacji. Pracownia LOFT jest dla tych, którzy cenią sobie jakość, indywidualne dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb i twórczą efektywną współpracę.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »