Laguna Medical

r...@lagunamedical.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 • Zdjęcie 1/26 - Laguna Medical Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/26 - Laguna Medical Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/26 - Laguna Medical Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/26 - Laguna Medical Gdynia +23 1

Artykuły o nas

O nas

Laguna Medical to specjalistyczne centrum okulistyczne działające prywatnie oraz w ramach NFZ, kompleks gabinetów prywatnych (ortopedia, dermatologia, chirurgia ogólna, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna) oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym.

20 lat doświadczenia na rynku, najwyższej klasy lekarze specjaliści, okuliści, chirurdzy, dermatolodzy i ortopedzi, nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, najnowsze technologie i metody leczenia.

Wśród naszych usług z zakresu okulistyki znajdują się m.in.:
- laserowa korekcja wzroku
- leczenie zaćmy
- leczenie prezbiopii
- leczenie jaskry
- operacyjne leczenie zeza
- zabieg witrektomii
- cross-linking
- iniekcje doszklistkowe
- leczenie zespołu suchego oka.

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowany jest zabieg laserowej korekcji wad wzroku?
Zabieg kierowany jest do osób, które ukończyły 21. rok życia – jest to wymóg związany głównie z faktem, że dopiero w tym okresie życia oko osiąga pełny rozwój i dochodzi do ustabilizowania się wady wzroku. Wspólnym mianownikiem pacjentów jest chęć wyeliminowania ograniczeń związanych z noszeniem okularów czy soczewek kontaktowych.
W jakim wieku można wykonywać zabiegi laserowej korekcji wzroku?
Najlepszy wiek na przeprowadzenie zabiegu to 21 – 50 rok życia. Zabiegi wykonuje się, jeśli wada wzroku jest ustabilizowana.
Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
Aby poddać się zabiegowi oko musi być całkowicie zdrowe. Przeciwwskazaniem są wszelkie schorzenia oka takie jak zaćma, jaskra, niedowidzenie, stożek rogówki, zespół suchego oka. Ponadto pacjent musi być ogólnie zdrowy, nie chorować na cukrzycę, tarczycę, reumatyzm. Zabiegowi nie mogą poddać się kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.
Jak należy się przygotować do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku?
Przed zabiegiem nie należy:

zakładać soczewek kontaktowych: miękkich na 7 dni, a twardych i torycznych na 21 dni przed zabiegiem,
48 godzin przed korekcją nie wolno spożywać alkoholu,
na 24 godziny przed zabiegiem nie powinno się spożywać napojów kofeinowych,
używać kosmetyków w okolicach twarzy i oczu (makijaż, kremy itp.).
Jakie badania wykonuje się podczas kwalifikacji do zabiegu?
Badanie zawiera w sobie:

- określenie subiektywnej i obiektywnej (po zastosowaniu specjalnych kropel) wady wzroku,
- ocenę ostrości wzroku bez oraz z korekcją,
- dobranie optymalnej korekcji okularowej,
- pomiar ciśnienia wewnątrz oka,
- zmierzenie grubości rogówki w bardzo wielu punktach,
- stworzenie mapy rogówki oraz tomograficznego, przestrzennego obrazu przedniego odcinka oka z rogówką, tęczówką i soczewką,
- laserową biometrię oka aparatem IOL Master4 oraz dokładną ocenę dna oka.
Tak wiele szczegółowych badań ma na celu uzyskanie najdokładniejszych danych, które pozwolą określić jaki rodzaj zabiegu jest dla pacjenta najbezpieczniejszy.
Jak długo trwają badania kwalifikacyjne i sam zabieg laserowej korekcji wad wzroku?
Kwalifikacja do zabiegu trwa około dwóch godzin, przygotowanie do zabiegu około 20 minut, a sam zabieg kilkanaście sekund.
Jak długo ważna jest kwalifikacja?
Zabieg należy przeprowadzić maksymalnie 3 miesiące od dnia kwalifikacji. Po tym czasie kwalifikacje należy powtórzyć.
Czy kwalifikacja i zabieg może odbyć się jednego dnia?
Tak. Ponadto decydując się na zabieg w procedurze jednodniowej, czyli kwalifikację i zabieg laserowej korekcji wzroku podczas jednego dnia - kwalifikacja jest za darmo.
Czy zabieg jest bezpieczny?
Tak, choć tak jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego istnieje ryzyko powikłań. W laserowej korekcji jest ono minimalne i wynosi ok. 1%. Do najczęstszych należą niedokorekcje przy dużych wadach wzroku oraz stany zapalne, które wydłużają okres rekonwalescencji. Są one leczone farmakologicznie za pomocą antybiotyków i nie wpływają na końcowy efekt zabiegu. Jest to metoda bezpieczna. Nie ma możliwości utraty wzroku po zabiegu a skorygowana wada nie powraca.
Jak dużą wadę może skorygować zabieg?
Zabieg przeznaczony dla osób z wadą -14,0 dioptrii krótkowzroczności, + 6,0 dioptrii nadwzroczności i 6,0 dioptrii astygmatyzmu.
Czy zabieg laserowej korekcji wad wzroku jest refundowany przez NFZ?
Nie. Takie zabiegi na całym świecie uznawana są za kosmetyczne i nie podlegają refundacji.
Na czym polega działanie lasera?
Zadaniem lasera jest odpowiednie wymodelowanie rogówki i nadanie jej specjalnego kształtu – takiego, który pozwala światłu prawidłowo dotrzeć do siatkówki, czyli:

uwypukla ją, gdy rogówka jest zbyt płaska u dalekowidzów,
spłaszcza ją, gdy rogówka jest zbyt wypukła u krótkowidzów,
wyrównuje ją, gdy rogówka ma nieregularny kształt u astygmatyków.
Jaka metoda będzie dla mnie najlepsza?
Wybór metody laserowej korekcji wzroku zawsze należy do lekarza, który na podstawie dokładnych badań Twoich oczu, poleca LASIK, LASEK, EBK lub TRANS PRK. Obecnie najbardziej popularną wśród lekarzy procedurą jest LASIK. Głównym powodem jest fakt, że do niedawna była to metoda najbardziej nowoczesna, a przede wszystkim atrakcyjna dla pacjenta – efekty po operacji można było zobaczyć już w pierwszej dobie po zabiegu.
Co się stanie jeśli poruszę okiem podczas zabiegu?
Nic, praca lasera zostanie wstrzymana. Bezpieczeństwo i precyzję zabiegu zapewnia zaawansowana technologia eye-trackingu, dzięki której laser potrafi natychmiast reagować na zmianę położenia oka i śledzić ruchy gałki.
Czy zabieg jest bolesny?
Sam zabieg jest bezbolesny i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Podczas przygotowania do zabiegu, pacjent ma zakrapiane oczy kroplami przeciwbólowymi. Ponadto pacjent dostaje doustne środki przeciwbólowe. Po korekcji metodą LASIK występuje łzawienie oczu oraz dyskomfort w postaci uczucia ciała obcego w oku. Ten stan utrzymuje się około 3-4 godziny po zabiegu. Po metodach LASEK, PRK, TransPRK ból jest dotkliwszy w pierwszych dwóch dobach i w tym czasie przyjmuje się środki przeciwbólowe.
Jak należy się zachowywać podczas zabiegu?
Podczas zabiegu chirurg używa rozbudowanego systemu komputerowego, aby ustawić laser dla każdego pacjenta indywidualnie. Zostaniesz poproszony o skupienie na krótką chwilę wzroku na światełku, podczas gdy laser wysyła impulsy światła, które bezboleśnie kształtują rogówkę. Cały zabieg trwa parę minut, a sama praca lasera jedynie kilkadziesiąt sekund. Lekarz operujący dokładnie wyjaśni Ci przebieg zabiegu i będzie informował na bieżąco o wszystkich etapach, tak byś wiedział co się z Tobą dzieje. Ważne jest byś podczas zabiegu był zrelaksowany i dobrze współpracował z lekarzem.
Czy można korygować niedowidzenie?
Niedowidzenie jest schorzeniem oka, którego w żaden sposób nie da się skorygować. Po zabiegu laserowej korekcji widzenie jest takie, jak w najlepiej dobranych szkłach korekcyjnych bez konieczności ich używania.
Po jakim czasie mogę wrócić do pracy?
Zależy to od charakteru wykonywanej pracy, z reguły pacjenci już po tygodniu wracają do pracy. W przypadku wykonywania cięższej fizycznej pracy bądź pracy w warunkach obecności kurzu, dymu, pyłu zaleca się umiarkowane pierwsze tygodnie pracy. W okresie rekonwalescencji nie powinno się wpatrywać się w intensywne źródła światła (ekran telewizora, monitor komputera).
Jak częste są kontrole po zabiegu?
Pierwsza kontrola odbywa się godzinę po zabiegu, kolejna następnego dnia. Zaleca się kontrolę tydzień/dwa tygodnie, miesiąc i trzy miesiące po zabiegu. W okresie pierwszego miesiąca od zabiegu wszystkie badania kontrolne są bezpłatne.
Co dzieje się po zabiegu?
Po zabiegu pacjent odpoczywa w sali pozabiegowej około 1 godziny. Po kontroli lekarza, jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, można iść do domu. Należy jak najwięcej odpoczywać na plecach i pamiętać by nie trzeć oczu. Powinno się również jak najwięcej nosić okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV. Pełną listę zaleceń pooperacyjnych przekaże lekarz podczas kontroli.
Czy na zabieg koniecznie trzeba przyjść z osobą towarzyszącą?
Po zabiegu pacjenci są w stanie samodzielnie wrócić do domu lub hotelu, jednak należy pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu nie można prowadzić auta. Pacjentom zalecamy aby w powrocie do domu, ktoś jednak im towarzyszył.
Czy bezpośrednio po laserowej korekcji wzroku mogę wrócić do ćwiczeń fizycznych?
Po zabiegu laserowej korekcji wzroku należy wstrzymać się od czynności związanych z wytężonym wysiłkiem fizycznym. Nie oznacza to jednak, że nie wolno na przykład pobiegać, porozciągać się czy spacerować szybkim krokiem. Należy unikać dźwigania ciężarów i wszelkich sportów, które powodują zwiększenie ciśnienia w oczach. Zalecane jest przez okres około dwóch miesięcy zaniechać basenu, kąpieli morskich i sauny.
W jakim czasie po ciąży można przeprowadzić zabieg?
W czasie ciąży oraz okresie karmienia piersią zachodzi wiele zmian w organizmie kobiety spowodowanych tak zwaną burzą hormonów. Wada wzroku może w tym czasie wahać się, a badania dawać niemiarodajne wyniki. Czas odpowiedni na zabieg laserowej korekcji wzroku po porodzie to około 6 miesięcy, wówczas hormony stabilizują się, a organizm wraca do funkcjonowania z przed okresu ciąży.
Czy mogę lecieć samolotem po zabiegu laserowej korekcji wady wzroku?
Nie ma przeciwwskazań do podróżowania samolotem po zabiegach laserowej korekcji wzroku. Należy jednak w trakcie podróży częściej zakraplać krople nawilżające do oczu z powodu klimatyzacji w kabinie samolotu.
Kiedy mogę stosować makijaż po zabiegu laserowym wzroku?
Nie zaleca się stosowania makijażu wcześniej niż 1-2 tygodnie po wykonaniu laserowej korekcji wady wzroku.

Opinie (71)

Alicja
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Wszystko przebiegało sprawnie w miłej atmosferze. Już następnego dnia wzrok się poprawił, po miesiącu widzę idealnie.

w kategorii

Laserowa korekcja wzroku

6.0
 • opieka:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
zadowolony klient
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020

Zabieg zaćmy mojej mamy wykonany perfekcyjnie. Krótki czas oczekiwania. Dr Gołębiowski wykonał doskonałą pracę.

w kategorii

Chirurdzy

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika Mat
Termin skorzystania z usługi: listopad 2019

Wejście C Gdynia- Duszący astmatyków zapach i dym świec jak w gabinecie masażu orientalnego a nie w recepcji placówki medycznej. Panie rejestratorki zajęte swoimi sprawami nawet nie odpowiedziały na powitanie. Krótko - lekarze świetni ale administracja na poziomie najgorszych NFZ-towskich przychodni. Wstyd dla prywatnej placówki

w kategorii

Chirurdzy

1.0
 • obsługa:
  1
 • jakość usług:
  1
 • wyposażenie:
  -
 • czas oczekiwania:
  -
 • przystępność cen:
  -
 • ocena ogólna:
  1
rafalw
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

jestem wdzieczny bo teraz moje zycie jest duzo lepsze, dziekuje za fachowy zabieg , moze nie jest najtaniej ale waerto zaufac specjalisotm. Polecam

w kategorii

Okuliści

4.5
 • obsługa:
  4
 • jakość usług:
  5
 • wyposażenie:
  5
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  3
 • ocena ogólna:
  5
Niezadowolony pacjent
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Tragiczna obsługa przedlekarska, księżniczka w rejestracji to przykład patologii rodem z państwowej służby zdrowia. Przy płatnej, prywatnej wizycie takie traktowanie jest nie nie do akceptacji. Jak można zapomnieć o tym że pacjent jest umówiony na badania, zwalnia się w z pracy i gna przez pół miasta aby wrócić z niczym.

w kategorii

Okuliści

2.7
 • obsługa:
  -
 • jakość usług:
  -
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  -
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1
Ewa S
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Swietni specjaliści i opieka ale co z tego skoro przychodnia nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych. Mój ojciec byl zmuszony zrezygnować z umówionego 6 tygodni wcześniej zabiegu gdyż nie był w stanie dostać się do windy - prowadza do niej schody i nie ma podjazdu dla wózków inwalidzkich ... Ja to jest możliwe w placówce medycznej?

G .H.
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018

Byłam dwukrotnie pacjentką Laguny Medical i jestem bardzo zadowolona . Przed podjęciem decyzji przekopałam internet i odwiedziłam parę miejsc, i to co zaproponowano w Lagunie było najatrakcyjniejsze. Operował mnie p.dr Staniewicz z b. dobrym efektem. Mogę z całkowitym przekoniem polecić p. doktora i Laguna Medical. Widzę !

w kategorii

Okuliści

5.3
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  5
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  5
JJJ
Termin skorzystania z usługi: luty 2019

Pierwsze wrażenie dobre, operacja przebiegła pomyślnie lecz to co działo się po operacji woła o pomstę do nieba.... „Lekarz” zapomniał dac mi recepty na kropelki z antybiotykiem i musiałem się o nie prosić, „bo niektórzy dają radę bez.” Następnie wizyta kontrolna. Dodzwonienie się do recepcji jest praktycznie niemozliwe. Odrzucają połączenia albo mówią ze oddzwonią i pomimo wykonania łącznie 9 moich telefonów nikt nie potrafi udzielić mi jakiejkolwiek informacji. Stanowczo odradzam, oczekiwałem czegoś innego za takie pieniądze.

w kategorii

Laserowa korekcja wzroku

3.0
 • opieka:
  -
 • jakość usług:
  -
 • czas oczekiwania:
  2
 • skuteczność:
  3
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  -
Andrzej
Termin skorzystania z usługi: październik 2017

Zawsze jesteśmy zadowoleni z wizyt u doktora Gołębiowskiego. Pan Doktor jest zawsze dokładny, cierpliwie odpowiada na pytania, nawet po wizycie mailowo czy telefonicznie można się z nim kontaktować. W raze jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służy radą i można zauważyć że ma ogromne doświadczenie w chirurgii i leczeniu chorób oczu. Moje dzieci miały robioną u niego korektę laserową oczu, mamie operował zaćmę, a żonie doktor też wszczepiał soczewki i ślubna teraz nie musi nosić okularów. Uważam że dr Gołębiowski jest nie tylko dobrym okulistą, ale też rzutkim biznesmenem co widać po jego klinice w Gdyni i bardzo profesjonalnej obsłudze która się wyróżnia na tle innych placówek, nawet prywatnych. Nie warto sugerować się niektórymi opiniami że wizyty są krótkie albo że na lekarza trzeba zaczekać - dr Gołębiowski to profesjonalista, rzeczowy, dokładny, zadaje pytania i odpowiada bardzo zrozumiale, jednak nie posługuje się rozbudowanymi zdaniami tyle że chyba nie o to chodzi? a co do czekania nauczyłem się już że jak lekarz dobry, to ludzi do niego dużo i choćby dlatego warto poczekać, żeby się przekonać czy faktycznie tak jest. Polecam

w kategorii

Okuliści

5.7
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
ewelina
Termin skorzystania z usługi: marzec 2018

Dzięki dr Staniewiczowi, moje życie zmieniło się o 180 stopni. Na wielki plus. Dziękuję.

w kategorii

Laserowa korekcja wzroku

6.0
 • opieka:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Daniel
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2017

100% profesjonalizmu i zero stresu - tak podsumuję i polecam doktora Piotra Gołębiowskiego z Gdyni. miałem spore "plusy" i nie zdałbym do szkoły oficerskiej, a teraz już wiem że pójdę do Wyższej Szkoły Straży Pożarnej, bo miałem najnowszy zabieg laserowy. Dziękuję Panie doktorze!

w kategorii

Okuliści

5.5
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2017

Lekarz z pasją i ogromną wiedzą. Kulturalny, i rzeczowy. Ma super pracowników. Polecam Laguna Medical i okulistę Piotra Gołębiowskiego.

w kategorii

Okuliści

5.3
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  5
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Rafał
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017

Byłem u różnych specjalistów mniej lub bardziej otwartych na pacjenta. W Lagunie przynajmniej wszystko poszło sprawnie i teraz mogę normalnie żyć. To może nie gejzer empatii ale zdecydowanie polecam, szybko i profesjonalnie.

w kategorii

Okuliści

4.7
 • obsługa:
  4
 • jakość usług:
  5
 • wyposażenie:
  5
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  5
Karolina
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017

Miałam do czynienia z wieloma okulistami i tylko tutaj czułam się bezpiecznie, bo lekarze od razu wiedzieli co robić i co będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Sprawdziłam wcześniej, że maja nowoczesny sprzęt i wszystko poszło sprawnie. Jestem w 100% zadowolona i pozbyłam się w końcu okularów :)

w kategorii

Laserowa korekcja wzroku

5.2
 • opieka:
  4
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  5
Zawiedziona
Termin skorzystania z usługi: 18-02-2017

Zupełnie abstrahując od tego, że z zabiegu jestem zadowolona, odradzam tą placówkę ze względu na podejście do pacjenta. Czułam się jak chodzący bankomat. Totalny brak indywidualizmu, lekarze w ogóle nie czytają kart, od razu z konsultacji pchają na zabieg, w korytarzu musiałam się wręcz zaprzeć nogami że mam jeszcze kilka pytań! Zabieg-masówka jak na produkcji...jedna pani na wejściu- kasa, druga od razu zakrapla, gdy tamta podsuwa dokumenty do podpisu! Chciałam je przeczytać to mówią, że głowę do tyłu a tu podpisywać. Nikt niczego nie tłumaczył, nie pytał jak się czuję po kroplach, co się będzie działo. Lekarz z pielęgniarką cały czas rozmawiali o prywatnych sprawach, nawet układając mnie na stół ani razu się do mnie nie zwrócili. Przyłożyli mi sprzęt do twarzy, i dopiero jak spanikowana jęknęłam, pan doktor zwrócił się do mnie ten jedyny raz tego dnia mówiąc "pani zadanie to patrzeć na zielony punkt"...Następne kontrole-dwuminutowe, płatek leży jak trzeba, to do widzenia. I ten niesmak, że mam obawy i pytania, bo zabieram czas (już bezpłatnie!), gdy można zarobić kolejne tysiące w tym czasie...

w kategorii

Laserowa korekcja wzroku

3.3
 • opieka:
  1
 • jakość usług:
  4
 • czas oczekiwania:
  6
 • skuteczność:
  3
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  2
Marek
Termin skorzystania z usługi: 15.09.2016

Krótko i na temat: super jakości sprzęt, uprzejmy personel, profesjonalni lekarze. Polecam, z wady -7 teraz nie noszę okularów wcale.

w kategorii

Okuliści

5.0
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  5
 • wyposażenie:
  5
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  5
Katarzyna Rogowska
Termin skorzystania z usługi: 2016

Wada wzroku pogłębiała się każdego roku, aż zdecydowałam się na laserową korekcję. Nie żałuję. Dr Gołębiowski naprawił mój wzrok i teraz wreszcie mogę chodzić bez okularów! Bardzo dziękuję.

w kategorii

Prywatne kliniki i spółdzielnie

5.7
 • obsługa:
  5
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna Liwacz
Termin skorzystania z usługi: 5.07.2016

Przed miesiacem przeszlam zabieg implantacji soczewek wieloogniskowych obu oczu. Wada wzroku (nadwzrocznosc) byla dosc duza, przed zabiegiem widzialam tylko 5% . Moj strach i watpliwosci rozwial Dr Staniewicz juz na pierwszej wizycie kwalifikacyjnej, (b.profesjonalny I sympatyczny doktor) W clinice Laguna czulam zyczliwosc i troske ze strony personelu medycznego. Operacja calkowicie bezbolesna , doktor dokonal cudu ! bo w tej chwili widze 160% . Polecam pana Dr Staniewicza wszystkim tym ktorzy borykaja sie z podobnymi problemami i nie tylko.

w kategorii

Okuliści

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Andrzej
Termin skorzystania z usługi: listopad 2015

W listopadzie miałem wszczepiane soczewki restor. Od samego początku zajmował się mną dr Piotr Gołębiowski i szczerze polecam jego umiejętności i wogóle kontakt z pacjentem.

w kategorii

Okuliści

5.7
 • obsługa:
  5
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Bożena
Termin skorzystania z usługi: 09-10-2014

W klinice Laguna miałam wykonywany zabieg altroskopi. Terminy praktycznie " od ręki" a do tego kompleksowa opieka dr Laskowskiego zarówno przed jak i po zabiegu. Wszystko przebiegło pomyślnie, a operowana noga szybko wraca do zdrowia. Sama klinika bardzo schludna. Wszyscy pracownicy byli uprzejmi i gotowi w każdej chwili pomóc. Z całego serca mogę polecic wszystkim, którzy borykają sie z problemami natury ortopedycznej.

w kategorii

Prywatne kliniki i spółdzielnie

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  -
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6