Lakma - centrum dekoracji wnętrz i fasad

adres
81-034 Gdynia, Pucka 35 pokaż na mapie
telefon
58 623-46-96, 603-192-427
e-mail
g...@lakma.com pokaż
www
www.lakma.pl
godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad LAKMA w Gdyni to jeden z naszych salonów firmowych, gdzie znaleźć można pełną ofertę produktów Lakma SAT oraz m.in. farby i masy dekoracyjne marki Francesco Guardi Collezione.

Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad LAKMA w Gdyni to jeden z naszych salonów firmowych, gdzie znaleźć można pełną ofertę produktów Lakma SAT oraz m.in. farby i masy dekoracyjne marki Francesco Guardi Collezione. W naszych punktach sprzedaży mogą Państwo zobaczyć z bliska kilkadziesiąt różnych efektów dekoracyjnych, uzyskać poradę produktową oraz poszukać inspiracji do niebanalnego wykończenia elewacji, tarasu czy ścian.  
 
Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad w Gdyni to także punkt handlowy naszej firmy, gdzie zamawiać można produkty z kategorii uszczelniaczy, ochrony betonu i metalu, kompletne systemy ociepleń LAKMA TERM oraz pełną gamę produktów do konserwacji i ozdoby drewna.
 
W każdym z salonów znajduje się również specjalna strefa szkoleniowa przeznaczona dla wykonawców, w której cyklicznie przeprowadzane są szkolenia i warsztaty z technik aplikacji naszych produktów oraz prezentacja nowości. 
przejdź do pełnej mapy »

Wideo