Language Box

80-126 Gdańsk, Czesława Miłosza 51B/57
(I piętro) Mapka
660-488-802
b...@languagebox.pl pokaż
www.languagebox.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 20:00
sob10:00 - 14:00

O nas

Szkoła Językowa Language Box zaprasza na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy kursy dla dzieci i młodziezy szkolnej, dorosłych i seniorów. Zapraszamy również na specjalistyczne kursy z języka biznesowego.
Zapisy do końca września!

Language Box to przestrzeń do nauki, która łączy w sobie nowoczesność i profesjonalizm z kameralną atmosferą małej szkoły osiedlowej. Zajęcia prowadzimy w Centrum Kultury im. Jana Pawła II na Morenie - zaledwie kilka kroków od naszych uczniów. Nasza wykwalifikowana kadra prowadzi lekcje dla małych grup, dzięki czemu indywidualnie podchodzimy do każdego kursanta, analizując jego potrzeby oraz dobierając odpowiednie materiały i kurs. Nauka w kameralnym gronie jest komfortowa i zarazem bardzo efektywna. Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

DLACZEGO MY?

-Zajęcia w małych grupach, w kameralnej atmosferze.
-Wykwalifikowani lektorzy dla których nauczanie języka jest pasją.
-Program nauczania indywidualnie dostosowany do potrzeb danej grupy.
-Regularne testy i sprawdziany, dzięki którym kursanci utrwalają wiedzę i sprawdzają swoje postępy.
-Kreatywne i dynamiczne zajęcia
-Nauka na każdym poziomie zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej
-Wygodna lokalizacja, blisko naszych uczniów.

NASZA METODA

Uczymy z pasją i zaangażowaniem, rozbudzając w uczestnikach kursów chęć do rozwijania umiejętności językowych oraz doskonalenia mówienia w języku obcym.

Na naszych zajęciach:

-przeprowadzamy liczne dyskusje, debaty,
-odgrywamy scenki z podziałem na role,
-uczymy jak zachowywać się i reagować w poszczególnych sytuacjach językowych
-zachęcamy do zadawania pytań, aby jak najlepiej przyswoić sobie przedstawiane informacje

Podczas lekcji unikamy mówienia w języku polskim tak aby uczniowie mieli jak największy kontakt z językiem obcych. Materiał leksykalno-gramatyczny wprowadzamy w języku, którego się uczymy, przyzwyczajając w ten sposób kursantów do "myślenia "w języku obcym. Na zajęciach kładziemy nacisk na przełamanie bariery językowej oraz dobieramy materiał tak, aby uczniowie zaczęli aktywnie posługiwać się językiem. Równolegle dbamy o rozwijanie umiejętności pisania, czytania i słuchania, które stanowią podstawę do poprawnego mówienia. Nasi lektorzy sprawiają, że nauka języków obcych staje się fascynującą przygodą, jest łatwa, przyjemna i daje oczekiwane rezultaty.

Zadzwoń: 660 488 802
Napisz: biuro@languagebox.pl
Odzwiedź naszą stronę: www.languagebox.pl
Facebook: https://www.facebook.com/languageboxgdansk

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Szkoły językowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam

W szkole Language Box można spotkać się z wyjątkowo miłą obsługą. Zarówno właścicielka pani Magda jak również lektorka moich zajęć pani Marysia są wyjątkowo życzliwymi osobami. Obie panie są kompetentne i wykazują się dużym profesjonalizmem. Pani Magda bardzo dba, aby spełnić oczekiwania każdego ucznia. Pani Marysia prowadzi zajęcia w bardzo atrakcyjny sposób. W czasie zajęć kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności wypowiadania się w języku angielskim zachęcając nas do rozmowy na wiele różnych ciekawych tematów. W czasie zajęć panuje bardzo przyjemna atmosfera, co pomaga mi bardzo w przełamywaniu bariery wypowiadania się w języku angielskim.

 • Żaneta
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018
opinia

6.0

w kategorii

Szkoły językowe

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Godne polecenia!

Bardzo polecam szkołę językową Language Box. Zachęcona pozytywną opinią koleżanki na temat tej szkoły postanowiłam zapisać się na zajęcia w małej grupie i to był bardzo dobry pomysł! Już w czasie jednego roku udało mi się dobić do poziomu B1. Ceny są bardzo konkurencyjne. Kontakt z p. Magdą bardzo przyjemny. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnym miejscu z odpowiednim wyposażeniem (tablica interaktywna). Atmosfera na zajęciach przyjazna i zachęcająca do nauki i rozmowy w języku angielskim. Bardzo bardzo polecam!

 • DembIza
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »