Language Box

Language Box

Wybierz numer

660-488-802
b...@languagebox.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/29 - Language Box Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - Language Box Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - Language Box Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - Language Box Gdańsk +26 1
 

TV Filmy

11

Półkolonie 2024 - w Szkole Czarodziejów

O nas

Pomagamy czerpać przyjemność ze skutecznej nauki języka angielskiego i niemieckiego. Wiemy jak rozkochać w angielskim przedszkolaki, jak zmotywować do nauki nastolatków oraz chętnie pracujemy z dorosłymi nad zwiększaniem ich kompetencji językowych.
Bierzemy odpowiedzialność  za rozwój językowy dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Zapisując się na nasze kursy masz pewność, że abyś osiągnął sukces udostępnimy Ci nasze najlepsze zasoby: 

Wykwalifikowana kadra - jesteśmy filologami, których pasją jest nauczanie 

Rzetelne materiały do nauki z renomowanych źródeł

Aplikacje interaktywne wspomagające naukę

Skuteczne metody gwarancją wysokiej jakości nauczania

Przyjazna atmosfera wspierająca Twój rozwój 

DLACZEGO WARTO SIĘ Z NAMI UCZYĆ?

68 lekcji w roku szkolnym

Realizujemy aż 68 lekcji w roku szkolnym, dzięki temu masz pewność, że materiał zostanie solidnie zrealizowany i utrwalony

Mamy plan na Twój rozwój językowy

Wiemy jak rozkochać w angielskim przedszkolaki, jak zafascynować i zmotywować do nauki nastolatków, skutecznie przygotowujemy 8-klasy do egzaminów oraz chętnie pracujemy z dorosłymi nad zwiększeniem kompetencji językowych. Bierzemy odpowiedzialność za wprowadzenie kursantów na kolejne, coraz bardziej zaawansowane poziomy językowe. 

Skuteczne metody nauczania

Jesteśmy Akredytowany Centrum metody Teddy Eddie, nasza kadra stale rozwija swój warsztat lektorski aby skutecznie realizować założenia metody, która wprowadza dzieci na ambitną ścieżkę edukacyjną. Wysoki standard zajęć jest gwarancją sukcesu językowego Waszych dzieci. 

Nauka wspierana przez nowe technologie

Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które pomagają Wam i Waszym dzieciom w skutecznej nauce języków. Nasi kursanci chętnie korzystają z aplikacji do nauki, słuchają podcastów lub rozwiązują interaktywne zadania. Najmłodsi kursanci korzystają z dodatkowych gier i zabaw  przy użyciu tablicy interaktywnej. 

90 %

To liczba kursantów kontynuujących naukę w naszej szkole z roku na rok. Dołącz do grona zadowolonych kursantów już dziś. Odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcję próbną.

Przyjemna nauka połączona z zabawą

Przyjemność w nauce języka to nasza nadrzędna wartość. Zarówno w nauczaniu dzieci jak też dorosłych organizujemy lekcję w taki sposób aby była ciekawa i angażująca. Wierzymy, że uczeń, który z fascynacją i zaciekawieniem bierze udział w aktywnościach proponowanych przez naszych nauczycieli robi największe postępy. 

ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ EDUKACYJNĄ PRZYGODĘ!

Zadzwoń: 660 488 802
Napisz: biuro@languagebox.pl
Odzwiedź naszą stronę: www.languagebox.pl
Facebook: https://www.facebook.com/languageboxgdansk
 

Oceny (39)

Natalia
Termin usługi: maj 2021 

Fantastyczna szkółka, wysoki poziom nauczania i obsługi.

Szkoły językowe

6.0
Nikodem Drozd
Termin usługi: marzec 2021 

Super szkoła, bardzo polecam! Profesjonalna kadra i super podejście do dzieci:)

Szkoły językowe

6.0
Żaneta
Termin usługi: luty 2018 

W szkole Language Box można spotkać się z wyjątkowo miłą obsługą. Zarówno właścicielka pani Magda jak również lektorka moich zajęć pani Marysia są wyjątkowo życzliwymi osobami. Obie panie są kompetentne i wykazują się dużym profesjonalizmem. Pani Magda bardzo dba, aby spełnić oczekiwania każdego ucznia. Pani Marysia prowadzi zajęcia w bardzo atrakcyjny sposób. W czasie zajęć kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności wypowiadania się w języku angielskim zachęcając nas do rozmowy na wiele różnych ciekawych tematów. W czasie zajęć panuje bardzo przyjemna atmosfera, co pomaga mi bardzo w przełamywaniu bariery wypowiadania się w języku angielskim.

Szkoły językowe

6.0
DembIza
Termin usługi: lipiec 2018 

Bardzo polecam szkołę językową Language Box. Zachęcona pozytywną opinią koleżanki na temat tej szkoły postanowiłam zapisać się na zajęcia w małej grupie i to był bardzo dobry pomysł! Już w czasie jednego roku udało mi się dobić do poziomu B1. Ceny są bardzo konkurencyjne. Kontakt z p. Magdą bardzo przyjemny. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnym miejscu z odpowiednim wyposażeniem (tablica interaktywna). Atmosfera na zajęciach przyjazna i zachęcająca do nauki i rozmowy w języku angielskim. Bardzo bardzo polecam!

Szkoły językowe

6.0
Ola
Termin usługi: wrzesień 2017 

Bardzo przyjazna szkółka osiedlowa, z profesjonalnym podejściem do każdego ucznia. Pani Magda bardzo cierpliwa i skuteczna.

Szkoły językowe

6.0
Natalia
Termin usługi: czerwiec 2018 

Jeżeli ktoś szuka szkoły językowej, w której w przystępny, bezstresowy i efektywny sposób dużo się na uczy to jest to idealne miejsce :) Z własnego doświadczenia wiem, że nauka w Language Box to przyjemność, a zajęć nie można porównać do typowych, nudnych szkolnych lekcji, których głównym celem jest zrobienie zadań w podręczniku. Dodatkowo Magda i inni nauczyciele to bardzo ciepłe i życzliwe osoby, co sprawia, że czas mija tam jeszcze przyjemniej :)

Szkoły językowe

6.0
Ania
Termin usługi: czerwiec 2018 

Na Panią Magdę trafiłam, dzięki znalezionym w internecie pozytywnym opinią, które zdecydowanie nie okazały się przesadzone. Pani Magda jest zawsze przygotowana oraz prowadzi lekcje w sposób ciekawy i różnorodny, dzięki czemu poziom języka angielskiego wzrasta z lekcji na lekcję. Czuję znaczy progres w konwersacjach w języku angielskim, które nie tylko dzięki lekcja stają się płynniejsze ale również bogate w nowe słownictwo i bardziej poprawne pod względem gramatycznym.

Szkoły językowe

6.0
Popiół
Termin usługi: czerwiec 2018 

Zajęcia z Panią Magdą bardzo fajne i rozwijające - dodatkowo należy wspomnieć o rewelacyjnych zajęciach z Panią Dorotą :)

Szkoły językowe

6.0
Patrycja
Termin usługi: wrzesień 2017 

Córka (lat 9) wcześniej z angielskim była trochę "na bakier" a lekcje z panią Magdaleną sprawiły że nareszcie coś w niej ruszyło, chętnie i skutecznie przyswaja wiedzę. Na zajęcia chodzi z przyjemnością, robi duże postępy. Serdecznie polecam.

Szkoły językowe

6.0
remik
Termin usługi: marzec 2018 

Szkoła godna polecenia, zajęcia prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze i przede wszystkim dostosowane do potrzeb/umiejętności językowych kursantów. Super!

Szkoły językowe

6.0
K.
Termin usługi: czerwiec 2018 

Polecam, polecam, polecam! Profesjonalna Pani Magda, bardzo miła atmosfera, małe grupy, przyjemna i szybka nauka języka! :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Emilia
Termin usługi: luty 2018 

Polecam szkołę w 100%. Bardzo fajna atmosfera. Małe, kameralne grupy. Elastyczność w dopasowaniu poziomu ( już w trakcie kursu można zmienić grupę bez żadnego problemu ) Przesympatyczni i uśmiechnięci lektorzy. Nowe technologie stosowane podczas zajęć to moim zdaniem główny atut tej szkoły - nie trzeba notować nowo poznanych słówek. Wszystko po zajęciach dostajesz na e-maila. Dopiero w tej szkole przełamałam barierę związaną ze strachem przed mówieniem w obcym języku. I co ważne - ceny bardzo przystępne! Zachęcam do skorzystania z tej szkoły.

Szkoły językowe

6.0
rafał
Termin usługi: wrzesień 2017 

Szkoła godna polecenia. Bardzo rodzinna atmosfera, która sprzyja nauce. Małe grupy i wysokie kwalifikacje kadry wspomagają szybki progres w poznaniu języka. Oby tak dalej. :)

Szkoły językowe

6.0
Anna
Termin usługi: czerwiec 2017 

Pani Magda jest profesjonalną i przesympatyczą lektorką. Angielski z nią to czysta przyjemność. Tłumaczy w bardzo prosty spoób na wielu przykładach. Polecam dla każdego.

Szkoły językowe

6.0
Oliwia
Termin usługi: styczeń 2017 

Pani Magda jest świetną nauczycielką. Poziom jest dopasowany do grupy. Pani Magda jest pełna entuzjazmu i zawsze przygotowana do zajęć. Nawet trudne zagadnienia potrafi wyjaśnić w sposób jasny i zrozumiały. Polecam tę szkołę każdemu.

Szkoły językowe

6.0
Krzychu
Termin usługi: kwiecień 2017 

Pani Magda to świetna lingwistka, ciekawie prowadzi zajęcia, zarówno z niemieckiego jak i angielskiego. Polecam!

Szkoły językowe

6.0
Triebfahrzeugführer
Termin usługi: 07.09.2016 - 24.02.2017 

Dlaczego szóstka?Intensywną naukę języka niemieckiego, można powiedzieć od zera, rozpocząłem zaraz po skończeniu 50-tego roku życia. Efekt? B1 z egzaminu pisemnego w Goethe Institut. Wysoko kwalifikowana kadra, bardzo miła, przyjazna atmosfera, empatia oraz indywidualne podejście, to cechy, które są wizytówką tej szkoły. No i to wszystko w pół roku! Gorąco polecam!!!! Grzegorz

Szkoły językowe

6.0
Monika
Termin usługi: niestety \"milczący telefon\" 

Niestety nie polecam nikomu, kto chciałby od podstaw zacząć (i to w formie indywidualnej, a więc teoretycznie bardzo korzystnej finansowo dla właścicielki) naukę np. pod kątem języka angielskiego biurowego. Zadzwoniłam, przedstawiłam sytuację - miła (teoretycznie) pani miała oddzwonić tego samego dnia. Niestety nie miało to miejsca, dodatkowo wykonywałam co kilka dni kolejne telefony o różnych godzinach - bez jakiegokolwiek odzewu. Żałosne i żenujące. Jak widać w najlepszej sytuacji są osoby zupełnie "zielone", które mogą liczyć na dziesiątki szkół uczących niewiele lepiej, aniżeli stricte gramatyczny sposób nauki rodem ze szkół oraz osoby od poziomu B2, których już obecnie dobry poziom właścicielka chętnie wzniesie na poziom bardzo dobry, czego nie można powiedzieć o osobie, która nie jest ani zielona, ani dobra, a chciałaby zwyczajnie stać się dobra. Być może szkoła merytorycznie godna polecenia dla fachowców, natomiast absolutnie nie polecam "przyznawać" się w rozmowie, że nie mówi się na poziomie B2/C1, bo zostanie się zwyczajnie zbytym. Nie oceniam pozostałych parametrów, a jedynie poziom obsługi profesjonalizm tej szkoły - dno i metr mułu.

Szkoły językowe

1.0
Jędrzej
Termin usługi: od 2015 

Uczestniczę w indywidualnych zajęciach z języka niemieckiego. Pani Magdalena jest zawsze przygotowana do zajęć, bardzo kompetentna i punktualna; również terminy zajęć są dogodne i elastyczne. Lektorka posiada bardzo dużą wiedzę o języku i chętnie ją przekazuje, co pomaga w przyswojeniu reguł. Zajęcia konwersacyjne są również na bardzo wysokim poziomie, pozwalają na szybkie obycie się z językiem obcym.

Szkoły językowe

6.0
Michał
Termin usługi: 02.2016  

Skoro czytasz tę opinie, zapewne szukasz szkoły która nauczy Cię języka angielskiego.. Tez miałem ten sam 'problem' jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta na rynku trójmiejskim jest dość obszerna, ale już teraz wiem, że wybór LanguageBox był strzałem w 10! Miałem już okazję uczestniczyć na kilku kursach językowych w życiu, jednak podejście p.Magdy jest na najwyższym poziomie! Pełen profesjonalizm, oferta w pelni dopasowana do możliwości i oczekiwań klienta. Lekcje są tak przygotowane, aby każdy miał możliwość doszlifowania tych elementów które są dla niego najważniejsze. Daj szanse LanguageBox, a gwarantuję, że po kilku miesiącach nauki tak jak ja, z przyjemnością wrócisz tu by by podzielić się opinia z resztą którzy szukają szkoły jezykowej :) 'Good, Good , Good!' :D

Szkoły językowe

6.0