Laryngolog dr Dmitry Tretiakow - Lifemedica

80-210 Gdańsk, Marii Curie-Skłodowskiej 3
(Budynek "Polon Park") Mapka

znajduje się w Lifemedica

58 506-64-10, 794-795-738
l...@lifemedica.pl pokaż
drlaryngolog.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 22:00
sob8:00 - 16:00
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

O nas

Diagnostyka i leczenie chorób uszu, nosa, gardła i krtani u dzieci i dorosłych, chorób gruczołów ślinowych, guzów w okolicy głowy i szyi.
Płukanie uszu, zatok.
Operacja przegrody nosowej - Septoplastyka.
Leczenie Bruksizmu
Konchoplastyka

Doktor w ramach poradni laryngologicznej, zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób i schorzeń laryngologicznych. Dr n. med Dmitry Tretiakow, specjalista laryngolog w ramach praktyki lekarskiej wykonuje zarówno leczenie ambulatoryjne oraz leczenie zabiegowe-operacyjne w sali operacyjnej. Zabiegi wykonywane są prywatnie - odpłatnie.

Zobacz stronę: drLaryngolog.pl - Laryngolog Gdańsk

OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ
- prywatne zabiegi operacyjne przegrody nosowej
- septoplastyka, plastyka przegrody nosa

W przypadkach, gdy krzywa przegroda nosowa powoduje dolegliwości utrudniające codzienne funkcjonowanie – np. niemożność oddychania przez nos, bezdech senny, częste bóle głowy – skutecznym rozwiązaniem będzie jej operacja. Septoplastyka, czyli zabieg korygujący chrząstkę oraz kość przegrody nosowej, przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym (rzadziej w znieczuleniu miejscowym). Operacja trwa około godziny. Pacjent wraca do domu najczęściej jeszcze tego samego dnia, w którym miał wykonywany zabieg. Opatrunki wyjmowane są już po 1-2 dniach. Septoplastyka jest małoinwazyjna i nie wiąże się z długą rekonwalescencją.

LECZENIE BRUKSIZMU
- leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębami) za pomocą toksyny botulinowej

U dorosłych jedną z najskuteczniejszych metod leczenia bruksizmu są iniekcje z toksyny botulinowej typu A. Wstrzyknięta w mięśnie żwacze, prowadzi do ich czasowego porażenia i, co za tym idzie, rozluźnienia. Dzięki temu zgrzytanie zębami ustępuje. Dochodzi również do wizualnego efektu wysmuklenia twarzy – mięsień stopniowo zmniejsza swoją objętość. Toksyna botulinowa typu A jest podawana za pomocą cienkiej igły, bezboleśnie i szybko, bo w ciągu  5 do 10 minut. W Lifemedica zabieg wykonywany jest wyłącznie przez specjalistę otolaryngologa, co jest gwarancją tego, że cała procedura zostanie przeprowadzona w profesjonalny i bezpieczny sposób.

BEZOPERACYJNE LECZENIE CHRAPANIA
W ramach Poradni Laryngologicznej w Lifemedica, dr Tretiakow przyjmuje pacjentów, którzy mają problem z chrapaniem.
Leczy chrapanie za pomocą nowoczesnych metod:
- Diatermia radiofalowa
- Kriochirurgia
- Laserowe leczenie chrapania
- Snoreplastyka w leczeniu chrapania

Chrapanie powoduje, że organizm jest niedotleniony – osoba, która chrapie może czuć się przemęczona i senna w ciągu dnia, może cierpieć na bóle głowy. W dłuższej perspektywie chrapanie sprzyja różnym chorobom, np. układu sercowo-naczyniowego. Nowoczesne metody leczenia chrapania są małoinwazyjne i bezpieczne. Dają szybkie rezultaty, a ryzyko wystąpienia powikłań jest bardzo niskie (mniejsze niż 3% zabiegów). Metody te umożliwiają przyczynowe leczenie chrapania – korygowane jest np. nadmiernie wiotkie podniebienie czy przerośnięte migdały. Odpowiednią metodę dobiera się w zależności od tego, co powoduje chrapanie. Zabiegi, jakie można wykonać w naszej placówce to: laserowe leczenie chrapania przy pomocy lasera CO2 lub/i kriochirurgia, diatermia radiofalowa oraz snoreplastyka. Zabiegi są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, są bezkrwawe i bezbolesne. Tkanki goją się szybko, dlatego rekonwalescencja jest krótka.Więcej informacji na stronie: Leczenie Chrapania i Bezdechu Sennego http://poradnialeczeniachrapania.pl/

Kilka informacji o mnie:

Studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku (Białoruś) ukończyłem w roku 2007.
W tym samym, tj. 2007 roku rozpocząłem specjalizację w dziedzinie otolaryngologii.
W latach 2007-2010, w ramach specjalizacji z otolaryngologii pracowałem jako otolaryngolog w Pińskim Szpitalu Miejskim (w obwodzie Brzeskim, Białoruś) i w filii nr 1 Pińskiej Przychodni Specjalistycznej.

Więcej informacji na stronie:
Dmitry Tretiakow - poradnia laryngologiczna w Lifemedica
Poradnia laryngologiczna w Lifemedica Gdańsk

Laryngolog dr Dmitry Tretiakow - Lifemedica w rankingu trojmiasto.pl

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Laryngolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz laryngolog. Profesjonalne podejście do pacjenta - bezproblemowa rozmowa, konsultacja na wysokim poziomie. Pan doktor odpowiedział na wszystkie pytania. Przepisał leki początkowe, wdrożył leczenie wykonał operację przegrody nosowej, zaopiekował się w stu procentach. Serdecznie mogę polecić.

 • Piotr L.
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019
opinia

5.7

w kategorii

Laryngolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  5
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.7
 

Super laryngolog

Byłam u Pana doktora z problemami przegrody nosowej, jestem bardzo zadowolona z uzyskanych przez niego efektów. Klinika jest bardzo nowoczesna i dobrze wyposażona, sam zabieg był znośny no i przynajmniej pozbylam sie problemow z oddychaniem. Polecam.

 • Kaja Grabowska
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Laryngolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Pełen profesjonalizm

Pan doktor wyleczył mnie z przewlekłego chrząkania, później z anginy. Naprawdę polecam bo jest cudownym człowiekiem, świetnym specjalistą!!

 • Bartłomiej
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »