Lean Idea Alicja Domachowska

Lean Idea

Wybierz numer

607-864-985
l...@leanidea.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/12 - Lean Idea Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Lean Idea Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Lean Idea Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Lean Idea Gdańsk +9 1
 

TV Filmy

Planowanie obszarów produkcyjnych 42

Planowanie obszarów produkcyjnych

Artykuły o nas

O nas

Lean Management - consulting, szkolenia, wdrożenia
Lean Idea powstała z myślą o klientach, którzy poszukują prostych, efektywnych i niepowodujących dodatkowych kosztów sposobów na udoskonalenie swojej firmy. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, którzy w przystępny sposób i w ścisłej współpracy z pracownikami klienta znajdują najprostsze drogi do oszczędności czasu i pieniędzy oraz lepszego wykorzystania zasobów.

Naszym celem jest przygotowanie i wdrożenie innowacji, która przyniesie zysk i trwałe zmiany organizacyjne, a tym samym zoptymalizuje wszystkie obszary działalności firmy.
Zawsze można lepiej, szybciej, taniej. My wiemy JAK!

Prowadzimy przystępne szkolenia i skuteczne wdrożenia według techniki zarządzania Lean Management. W ramach naszych szkoleń uczymy teorii na przykładach prawdziwych wdrożeń.

Jesteśmy praktykami, co pozwala uczestnikom wynosić ze spotkań wartościowe informacje, gotowe do wdrożenia w strukturach firmy.

Uczymy, jak efektywnie korzystać z zasobów, by optymalizować koszty i poprawiać wynik finansowy. Oddziaływanie naszych technik jest szerokie. Poprzez wprowadzanie innowacji zmienia wymiar wszystkich obszarów działalności klienta.

Organizujemy otwarte szkolenia lub badamy potrzeby klienta na miejscu i dostosowujemy system szkoleń i warsztatów. Zapraszamy do współpracy!