LEGALETT Polska Sp. z o.o.

LEGALETT Polska Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 554-21-88 505-155-822
i...@legalett.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 • Zdjęcie 1/27 - LEGALETT Polska Sp. z o.o. Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/27 - LEGALETT Polska Sp. z o.o. Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/27 - LEGALETT Polska Sp. z o.o. Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/27 - LEGALETT Polska Sp. z o.o. Gdańsk +24 1
 

TV Filmy

20

Płyta Fundamentowa Legalett - krok po kroku

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy producentem płyt fundamentowych LEGALETT. Od 25 lat specjalizujemy się w pracach fundamentowych dla budownictwa jednorodzinnego i przemysłowego. Oferujemy gotowe energooszczędne rozwiązania dla każdych warunków gruntowych. ZAPRASZAMY!!!
Płyta Fundamentowa LEGALETT to obecnie najnowocześniejsze na rynku rozwiązanie łączące optymalną konstrukcję fundamentu z nowoczesnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami dla klientów ceniących sobie bezpieczeństwo, energooszczędnosć i solidność.
Legalett jest całkowicie szwedzkim opatentowanym rozwiązaniem systemowym. Podstawowa wiedza o wilgoci w branży budowlanej nie była wystarczająca, dlatego nasza firma stworzyła taką konstrukcję fundamentu, która wyeliminuje całkowicie przyczyny powstawania wilgoci. Płytowy fundament grzewczy jest jedyną płytą fundamentową w Polsce posadowioną bezpośrednio na gruncie, która uzyskała pełną Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie AT-15-2151/96. Nasz produkt jest z powodzeniem stosowany w budownictwie od ponad 30 lat w wielu krajach europejskich, oraz w Kanadzie i Japonii.
Każdy fundament Legalett projektowany jest indywidualnie w zależności od wymagań gruntowych i konstrukcyjnych budynku. W oparciu o dokumentację projektową powstaje doskonale dopasowana do budynku i Państwa potrzeb płyta fundamentowa.
Zaletą płyty fundamentowej jako konstrukcji nośnej jest przenoszenie obciążenia z budynku na grunt poprzez zwiększoną powierzchnię, co umożliwia budowę w przypadku gruntów o małej nośności lub podatnych na osiadanie. Jako, że płyta fundamentowa posadowiona jest płytko, bez wykonywania wykopów można ją stosować na terenach o wysokim poziomie wody gruntowej. Płytę fundamentową można doposażyć w system ogrzewania podłogowego wodnego lub powietrznego.
System grzewczy, podobnie jak konstrukcja płyty, jest liczony i projektowany dla każdego budynku indywidualnie. Projektując ogrzewanie bierzemy pod uwagę rodzaj domu, ściany, podłogę, strop. Bazujemy na ponad 30-letnim doświadczeniu naszych kolegów ze Szwecji. Liczymy zapotrzebowanie ciepła dla poszczególnych pomieszczeń i tak dobieramy rozkład systemu grzewczego, aby zaspokoić potrzeby energetyczne każdego z osobna. Dokładamy wszelkiej staranności aby projektowany system był jak najbardziej efektywny i dopasowany do potrzeb odbiorcy. W miarę możliwości podczas projektowania konsultujemy się tak z inwestorem, autorem projektu budowlanego jak i wykonawcami. Cały projekt jest dostarczany Inwestorowi przed przystąpieniem do budowy żeby wykonawca miał czas na zapoznanie się z dokumentacją i naniesienie ewentualnych uwag.

Opinie (1)

q
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Płyta fundamentowa wykonana wzorowo - polecam

w kategorii

Prace i roboty ziemne

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • terminowość:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6