Lemar International - Kasy fiskalne

adres
80-339 Gdańsk, al. Grunwaldzka 571D
telefon
58 554-15-16
e-mail
l...@gmail.com pokaż
www
lemar-int.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Od 25 lat
Kasy, drukarki fiskalne, wagi, skanery, oprogramowanie- informacja o KASACH ONLINE, terminale płatnicze - POLSKA BEZGOTÓWKOWA,
Najmniejsze kasy w najlepszej cenie, dokumenty do US, obsługa serwisowa.
Obsługa klientów w j. angielskim i rosyjskim

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Jako jedyna firma w województwie pomorskim mamy rozszerzone uprawnienia serwisowe na kasy Posnet;szybciej naprawimy uszkodzona kasę-nie musimy jej wysyłać do producenta.Jesteśmy autoryzowanym serwisem wyłącznie wiodących polskich producentów:Posnet,Novitus,Elzab,Innova. Pilnujemy terminów wykonania przeglądów kas.Prowadzimy stały telefoniczny nadzór i pomoc serwisową.Nasza oferta zawiera m.in. NAJMNIEJSZĄ KASĘ FISKALNĄ POSNET MOBILE HS EJ O WADZE 0,42 KG.Mamy przyjemność współpracować z przedstawicielami wszystkich branż handlowych i usługowych-sklepy,hotele,taxi,prawnicy,lekarze,salony i warsztaty samochodowe,gabinety fryzjerskie i kosmetyczne,producenci kosmetyków,puby,restauracje i inne. Od 1994 roku staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni i instalowali i stosowali kasy zgodnie z przepisami.

e-mail:lemargdansk@gmail.com
www.lemar-int.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

1.8

w kategorii

Kasy fiskalne

 • obsługa:
  1
   
 • asortyment:
  4
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.8
 

Jakub Jasnoch - opinia

Opinia o firmie Lemar International sp. z o.o. może być tylko jedna - zdecydowanie odradzam. Obsługa klienta rodem z PRL. Brak jakichkolwiek standardów obsługi czy komunikacji z klientem. Nie interesuje ich nic poza wciśnięciem komuś sprzedawanego przez nich sprzętu oraz cyklicznym kasowaniem jelenia za jego serwis (pod warunkiem, że do nich przyjedzie). Zdecydowanie odradzam.

 • Jakub Jasnoch
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »