Restauracja L'Entre Villes

Restauracja L'Entre Villes

Wybierz numer

58 717-37-37
r...@entrevilles.pl pokaż
Otwarte do 24:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/12 - Restauracja L'Entre Villes Sopot 4
  • Zdjęcie 2/12 - Restauracja L'Entre Villes Sopot 3
  • Zdjęcie 3/12 - Restauracja L'Entre Villes Sopot 2
  • Zdjęcie 4/12 - Restauracja L'Entre Villes Sopot +9 1
 

O nas

Restauracja L'Entre Villes mieści się w ponad 100-letniej, odrestaurowanej willi w Sopocie.
Przepiękne wnętrza, doskonałe dania, obsługa na najwyższym poziomie i miejsce, którego nie da się zapomnieć!

Gustowne i urozmaicone wnętrza restauracji zostały urządzone w eleganckim stylu, z szacunkiem dla historii budynku. Jednym z największych atutów naszej willi jest duży, urokliwy ogród zimowy zwany oranżerią, dzięki któremu cała restauracja jest pełna naturalnego światła.
Wygodne, pikowane sofy i krzesła sprawiają, że nasi goście bardzo chętnie pozostają z nami na dłużej, aby móc nieśpiesznie delektować się kolejnymi specjałami naszej kuchni.
Menu restauracji składa się autorskich przepisów naszego szefa kuchni Sławomira Hahna i łączy smaki wykwintnej kuchni polskiej z elementami kuchni francuskiej. Wszystkie serwowane u nas potrawy dopracowane są w każdym detalu i podawane w efektowny sposób, na pięknych i oryginalnych zastawach.
 
Restauracja posiada swoją własną winiarnię, w której można skosztować, a także nabyć najlepsze roczniki win i alkoholi z całego świata. Nasi goście chętnie korzystają również z naszego salonu VIP zwanego też Cigar roomem. Można w nim zorganizować spotkanie biznesowe, czy wieczór kawalerski i zrelaksować się przy szklaneczce koniaku lub dobrej whisky delektując się przy tym najlepszymi odmianami cygar. Dodatkowo nasza restauracja posiada cztery przestronne sale bankietowe, które mogą pomieścić nawet do 250 osób i stwarzają idealne warunki do organizacji różnego typu wydarzeń i imprez okolicznościowych, takich jak: śluby, wesela, chrzciny, eventy biznesowe, szkolenia, prezentacje i wiele, wiele innych.   
 
Restauracja L’Entre Villes to luksusowa oaza ciszy i spokoju, wyjątkowo urokliwa przestrzeń, w której można przenieść się w inny wymiar przyjemności, którego nie da się zapomnieć.