Lider Nieruchomości Bogumiła Jułkowska

adres
81-388 Gdynia, Świętojańska 122/12
(Na przeciwko Urzędu Miejskiego w Gdyni, na 5 piętrze-winda) pokaż na mapie
telefon
58 710-00-15, 692-497-622  fax:  58 710-00-15
e-mail
l...@wp.pl pokaż
www
www.mieszkania-gdynia.com
godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 17:00

O nas

Firma Lider Nieruchomości Bogumiła Jułkowska działa na rynku trójmiejskim i poza nim. Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, domów, obiektów, działek oraz lokali użytkowych.

Lider Nieruchomości - to firma działająca w oparciu o najwyższe standardy i przygotowanie zawodowe. Właścicielka posiada licencję zawodową nr 10404 i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przedmiotem działalności  firmy jest pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, najmie i wynajmie lokali mieszkalnych, domów, obiektów, działek oraz lokali użytkowych.

Lider Nieruchomości współpracuje z kancelariami notarialnymi, bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, rzeczoznawcami, zarządcami, firmami budowlano-remontowymi oraz organizującymi przeprowadzki.

Fachowe doradztwo oraz umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów to podstawowe cele, jakie przyświecają w prowadzeniu biura. Pomoc w znalezieniu wymarzonego mieszkania, w którym  klienci chcieliby żyć, kochać, wychowywać, pracować, uczyć się i wypoczywać jest nierozerwalnie związana ze spełnieniem oczekiwań, co do miejsca, usytuowania, metrażu i wyglądu przyszłego lokum.

 
przejdź do pełnej mapy »