Lider z sercem

81-500 Gdańsk, al. Grunwaldzka
503-192-030
k...@lider-z-sercem.pl pokaż
https://lider-z-sercem.pl
 
zgłoś do aktualizacji

O nas

Jesteśmy organizacją non-profit skupiającą liderów i managerów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze przywództwa. Prowadzimy spotkania w różnych formułach, tak aby móc wspierać liderów w szerokim zakresie kompetencji.

Nasza seria „We Lead!” podaje wiedzę na poziomie ogólnym, dostępną dla każdego. Wyjaśnia i omawia zagadnienia z perspektywy teoretycznej, okraszone jednak masą przykładów z życia wziętych. Dla tych, którzy mają niedosyt po prelekcjach, prowadzimy serię spotkań „We Talk!”. Jest to forma warsztatowa, która pozwala uczestnikom przećwiczyć określone umiejętności i pokazuje, jak zastosować je w praktyce. Na koniec jest jeszcze nasza seria
„We Café!” czyli spotkania w celu wymiany wspólnych doświadczeń, przestrzeń do omówienia tego, co nam się udało z sukcesem wdrożyć, ale też tego, co sprawia nam trudności. Spotykamy się po to, aby sobie wzajemnie pomagać! Organizowane przez nas spotkania i warsztaty mają na celu kształtowanie postaw liderskich, poszerzanie kompetencji oraz ćwiczenie praktycznych umiejętności i wymianę doświadczeń.