Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa

Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa

Wybierz numer

58 345-26-22 606-610-102
s...@lokomotywa.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
 • Zdjęcie 1/8 - Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa Sopot 4
 • Zdjęcie 2/8 - Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa Sopot 3
 • Zdjęcie 3/8 - Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa Sopot 2
 • Zdjęcie 4/8 - Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa Sopot +5 1

TV Filmy

Lokomotywa 610

Lokomotywa

O nas

Otwieramy nowy punkt w Gdyni! Przedszkole Lokomotywa zostało założone w 2006 r. przez grupę rodziców w trosce o edukację własnych dzieci. Wartości, którymi się kierujemy, okazały się bliskie wielu rodzinom, które wciąż dołączają do naszej inicjatywy
CO WYRÓŻNIA LOKOMOTYWĘ?
Rozwój dziecka w sferze fizycznej, intelektualnej, emocjonalnej, społecznej i duchowej. Kształtujemy dobre nawyki, system wartości i postaw (pracowitość, hojność, wdzięczność, radość) uczymy wyrażania emocji oraz zapewniamy wszechstronną edukację.
Kadra – Lokomotywę tworzą przede wszystkim wspaniali ludzie – nasi nauczyciele. Wkładamy wiele serca w budowanie zespołu kadry, dbamy o jej dobrostan, rozwój merytoryczny i osobisty, wspieramy ją, darzymy szacunkiem i podziwem.
Ścisła współpraca nauczycieli i rodziców – codzienny kontakt z wychowawcą.
Tutoring rodzinny – każde dziecko ma swojego opiekuna, który towarzyszy mu w rozwijaniu mocnych stron i talentów, wyznacza obszary rozwoju, wspomaga proces wychowawczy.
Budowanie środowiska rodzin – organizujemy wspólne wyjazdy, wydarzenia i spotkania.
Edukacja rodziców – w ciągu całego roku szkolnego oferujemy rodzicom wykłady i szkolenia.
Rozwój duchowy – każdy dzień rozpoczynamy wspólną modlitwą, nauczyciele w naturalny sposób opowiadają dzieciom o Bogu, ważnych uroczystościach kościelnych i ciekawych wydarzeniach z życia Świętych.
Innowacyjne metody pracy – wdrażamy metody, które pobudzają ciekawość i wyobraźnię dziecka, rozwijają logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają słownictwo i uwrażliwiają na muzykę i sztukę.
Projekty edukacyjne – w Szkole i Przedszkolu Lokomotywa uczymy dzieci myślenia krytycznego, uczestniczymy w projekcie międzynarodowym Erasmus+, współpracujemy z placówkami na Litwie, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.
Ćwiczenia praktycznego dnia, które wspierają rozwój samodzielności, samoobsługi i niezależności. Program ułożony w Rytm Dnia, który jest owocem naszego wieloletniego doświadczenia, zaspokaja potrzeby rozwojowe dziecka w wieku przedszkolnym.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Przedszkole ma kilka lokalizacji?
Tak, Lokomotywa znajduje się w Sopocie i w Gdyni:
1. Jana z Kolna 25
2. Obr. Westerplatte 3
3. Obr. Westerplatte 17/1
4. W Gdyni Mały Kack: ul. Strzelców 28

Opinie (1)

Joanna
Termin skorzystania z usługi: maj 2020

Przedszkole Lokomotywa całym sercem polecam rodzicom, którym zależy na solidnym kształceniu i wychowaniu swoich dzieci w atmosferze miłości, życzliwości i szacunku. Nasza córka ukończyła już przedszkole, obecnie mamy tu dwoje młodszych dzieci. Do placówki dojeżdżamy z Gdyni i obserwując owoce edukacji naszych dzieci, naprawdę widzimy sens wysiłków związanych z dojazdami. Mam poczucie, że w tym przedszkolu pięknie kształtowany jest zarówno umysł jak i serce dziecka. Kompetentni wychowawcy z radością, życzliwością i szacunkiem uczą dzieci, wzbudzają ciekawość świata. Dzieci mają bogaty program nauczania, ale nie mam absolutnie poczucia, by były przeciążone. Cieszą się dodatkowymi zajęciami. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna, a współpraca na linii dom - przedszkole naprawdę owocna. Gdy jest jakiś problem, rodzice razem z wychowawcą wspólnie zastanawiają się, jak najlepiej pomóc dziecku. Konflikty rozwiązywane są poprzez spokojną rozmowę. Dzieci uczone są uprzejmości i szacunku. Modlą się wspólnie z wychowawczyniami, obecność Pana Boga jest czymś naturalnym. Wraz z mężem staramy się o jak najlepsze środowisko wychowawcze dla naszych dzieci dlatego polecamy Lokomotywę.

w kategorii

Przedszkola

5.4
 • opieka:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  5
 • wyposażenie:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6