Lorena Canals

adres
81-222 Gdynia, Morska 174
telefon
58 699-33-66, 605-110-105
e-mail
b...@lorenacanals.pl pokaż
www
www.lorenacanals.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

  • Miętowa szarość trendem na 2020 rok
    Miętowa szarość trendem na 2020 rok 1 listopada 2019 (37 opinii) AkzoNobel wybrało kolorem roku 2020 miętową szarość. Postanowiliśmy sprawdzić, w jakich aranżacjach sprawdzi się ta wyróżniona barwa i jak przemycić ją w kompozycji wnętrza.

O nas

Firma Lorena Canals została założona w 1990 r. i projektuje oraz produkuje dywany do pokojów dziecięcych i nie tylko, które są zarówno stylowe, jak i praktyczne. Nasze dywany, wyprodukowane w 100% z bawełny, można prać w pralce i są antyalergiczne.

Pomysł na markę narodził się, gdy założycielka firmy zapytała „Dlaczego by nie prać dywanów z pokojów dziecięcych w domu?”  Rynek nie oferował żadnego rozwiązania, więc opracowała własne.  Obecnie, dywany Lorena Canals są dostępne w ponad 25 krajach.       
 
Dlaczego Lorena Canals?
 
Korzystamy w 100% z naturalnej bawełny i nietoksycznych barwników, zgodnych z obowiązującymi normami i przepisami. Nasze dywany są wolne od roztoczy i alergenów. Wytwarzane są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników. Firma działa z poszanowaniem środowiska i społeczności lokalnych, bez zatrudniania nieletnich. Realizuje kompleksowe środki kontroli jakości, takie jak ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001, a także certyfikaty AITEX.
 
Nasza marka jest dumna z jakości każdego elementu procesu produkcyjnego, począwszy od najlepszych surowców, po społecznie odpowiedzialne praktyki pracy.  Ręcznie wykonywane dywany są dostępne w wielu wzorach, kolorach, rozmiarach i grubościach - przez co nadają się do każdego pomieszczenia.  Dostępne wzory obejmują gwiazdki, kropki oraz najmodniejsze w tym sezonie motywy botaniczne i marokańskie, które łatwo łączą się z szeroką gamą wystrojów.  Naturalna bawełna jest chłodna latem i ciepła zimą, a wszystkie wzory można prać w domu, w zwykłej pralce.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »