Ranking III miejsce

Centrum Zootelik - Lupus: hotel dla zwierząt, szkolenia, strzyżenie i pielęgnacja

Centrum Zootelik - Lupus:

Wybierz numer

604-374-026
p...@onet.pl pokaż
 

O nas

Zafunduj swojemu ulubieńcowi prawdziwe wakacje.
Podopieczni są traktowani indywidualnie, a uwagi Właściciela dotyczące opieki są respektowane.Tu możesz zostawić zwierzaka na czas swoich wyjazdów wakacyjnych, delegacji, imprez rodzinnych.
Zwierzęta mają okazje spędzić u nas niezapomniane wakacje pełne zabaw i długich spacerów na łonie przyrody oraz poznać nowych kolegów i koleżanki.
 Do każdego pupila podchodzimy indywidualnie . Specjalną troską otaczamy bardzo młodych oraz starszych gości , dostosowujemy się do ich wyjątkowych potrzeb.Nasi podopieczni mają możliwość zsocjalizować się oraz poznać elementy psiego posłuszeństwa.
 W trakcie pobytu pieski za dodatkową opłatą mogą skorzystać z naszego wyjątkowego SPA , gdzie w zależności od potrzeb możemy pieska poddać strzyżeniu, czesaniu i kąpieli z użyciem odżywki . Do pielęgnacji używamy wysokiej jakości kosmetyków .
 Prowadzimy indywidualne zajęcia dla psów zarówno z posłuszeństwa na co dzień , jak i przygotowania do egzaminów PT , obedience , BH oraz PTT na wszystkich poziomach .
Posiadam uprawnienia trenera psów z posłuszeństwa oraz tropienia . W latach 2009-2017 prowadziłam szkolenia dla psów przy oddziale ZKwP oddział Sopot .
 
Zapraszamy do złożenia wizyty przed planowanym wyjazdem, aby mogli Państwo poznać warunki, w których będzie przebywał Wasz ulubieniec oraz abyśmy mogli odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości i lęki związane z rozstaniem.

Serdecznie zapraszamy :)

Oceny (43)

Monika
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2021 

Skorzystałam ze szkolenia dla psów "posłuszeństwo". Początkowe zajęcia grupowe super, ze względu na towarzystwo innych piesków wspólne zabawy, podpatrywanie jak inni pracują owocne doświadczenie. Na pierwszych zajęciach byłam z całą rodziną chcąc pokazać dzieciom jak nasz piesek chodzi do szkoły-nie było przeciwskazań od trenera, co prawda później zrezygnowałam z obecności rodziny na zajęciach, ze względu na rozpraszanie psa, ale fajne wspomnienia zostały. Czasami zajęcia odbywały się nawet indywidualnie ;) elastyczne terminy, dziękuję :) Trener/ka oprócz podstawy programowej (komend) sygnalizowała na co zwrócić szczególną uwagę w opiece nad tym konkretnym psiakiem (karma, zabawki, stan zdrowia, bezpieczeństwo itp.) Skarbnica wiedzy! Super miejsce i trener polecam i pozdrawiam Monika i Cody

Odpowiedź obiektu:

Bardzo miło czytać takie komentarze . Serdecznie dziękuję

Szkolenia psów

6.0
Julian W
Termin usługi: grudzień 2023 

Bardzo polecamy Hotelik w którym już nasz drugi piesek spędza czas pod naszą nieobecność. Znamy Hotelik już od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni że znaleźliśmy takie wspaniałe miejsce dla naszego pupila. Przesympatyczni i profesjonalni Właściciele. Nasz Nikuś czuje się tam bardzo dobrze.

Hotele dla zwierząt

6.0
Monika
Termin usługi: maj 2022 

Po 7 dniach w hoteliku, Tośka nie chciała wracać i popiskiwała w aucie w drodze powrotnej. Widać, że miała fajne psie wakacje, psie towarzystwo i spacery po lesie. Mnie samej polecono ten hotelik, ja również polecam!

Hotele dla zwierząt

6.0
Bożena
Termin usługi: wrzesień 2021 

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim psem. Z usług tego hotelu korzystam już od kilku lat i mam do właścicieli całkowite zaufanie.

Hotele dla zwierząt

6.0
ewa
Termin usługi: lipiec 2021 

Świetne miejsce! Jeżdżę tam już z drugim psem i uwaga, dają radę nawet z Akitą, z tym, że przyzwyczajaliśmy go do miejsca od małego - korzystając jednocześnie z oferty szkolenia. Super opcja dla trudnych psów, dobrze o tym pomyśleć od szczeniaka. Pies się pięknie zsocjalizował i był zadowolony z pobytu. Właściciele mają super podejście do psiaków i potrafią dobrać im odpowiednie towarzystwo do tego stopnia, że pies owszem, cieszy się jak właściciel po niego wraca, ale niczym dziecko w przedszkolu mówi, że on to by się jeszcze chętnie trochę pobawił. Ogólnie opieka na wysokim poziomie, razem z psem można zostawić rozpiskę co i jak ma na co dzień i Państwo starają się mu stworzyć warunki zbliżone do domowych.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa i do zobaczenia w grudniu :)

Hotele dla zwierząt

6.0
Wiola
Termin usługi: lipiec 2021 

Polecam !!!! Wspaniała, profesjonalna opieka

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy

Hotele dla zwierząt

6.0
M
Termin usługi: listopad 2020 

Przesympatyczni ludzie, których mój pies uwielbia, a to jest dla mnie najważniejsze :)

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy , jest to miód na nasze serca :)

Hotele dla zwierząt

5.8
Karolina
Termin usługi: sierpień 2020 

Serdecznie polecam! Korzystamy z hoteliku juz kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Właściciele sympatyczni, uśmiechnięci z rewelacyjnym podejściem do zwierząt. Marlon zawsze wraca prze szczęśliwy ze swoich wakacji w Lupusie a my wiemy że ma tam to co uwielbia najbardziej czyli długie spacery w lesie, zabawę i mizianie :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy . Marlon czuje się u nas jak w domu , za każdym razem wpada do nas z ogromną radością . Pozdrawiamy

Hotele dla zwierząt

6.0
Bartosz
Termin usługi: czerwiec 2020 

Z bólem serca rozstawaliśmy się z naszym psem oddając go na wakacje do hotelu. Patrząc jednak na podejście właścicieli szybko minął stres i niepokój. Z czystym sumieniem uważam ze jest to najlepszy hotel dla psa. Bardzo profesjonalne traktowanie pieska, relacja zdjęciowa z wakacji, stały kontakt naprawdę widać, że Ci Państwo kochają zwierzęta a do tego są bardzo sympatyczni. Wielki szacunek za to co robią :) gorąco polecam. Wysyłanie psa do hotelu to tak naprawdę wysyłanie czworonożnego przyjaciela na wakacje.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy , cieszymy się kiedy pieski z chęcią do nas wracają .

Hotele dla zwierząt

6.0
Marcin
Termin usługi: czerwiec 2020 

Szkolimy u pani Agnieszki już drugiego psa. Korzystamy ze szkolenia indywidualnego bo jest dużo wydajniejsze, a cena jest przystępna. Pani Agnieszka zawsze przygotowana, zaangażowana no i psy patrzą w nią jak w obraz. Przeszliśmy szkolenie z posłuszeństwa i tropienie w przyległych lasach. Rezultat rewelacyjny. Dla nas bardzo ważna jest elastyczność. Niczego nie robiliśmy na siłę. Pada deszcz, zdzwaniamy się i w miarę możliwości przesuwamy zajęcia. Najważniejszy zawsze jest psiak. Zostawiamy też tam psy w hoteliku jeśli zajdzie potrzeba, bo są tam pod dobrą opieką.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję . Szkolenie Waszych piesków to dla mnie ogromna przyjemność .

Szkolenia psów

6.0
agata
Termin usługi: maj 2020 

Kameralny hotelik, pięknie położony przy lesie. Fachowa i przesympatyczna opieka, super miejsce dla zwierzaka. Szczerze polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję

Hotele dla zwierząt

6.0
Basia i Tomek
Termin usługi: luty 2020 

Z powodu pandemii musieliśmy zmienić nasze plany wyjazdowe na maj. Mimo ciężkiej sytuacji bez problemu odzyskaliśmy naszą wpłaconą w lutym zaliczkę. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług "Zootelika - Lupus", nasz Faro zawsze wraca stamtąd zrelaksowany i szczęśliwy. Dziękujemy Basia i Tomek.

Hotele dla zwierząt

6.0
Maria
Termin usługi: maj 2020 

Świetne podejście do psów po przejściach. Moja adoptowana Wika jest teraz posłuszna i bardziej odważna. Polecam Maria

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję i zapraszam Wikę na wakacje w Centrum " Zootelik- Lupus".
Pozdrawiam

Szkolenia psów

6.0
właściciel
  

Proszę o przemyślaną rezerwację, gdyż właścicielka nie zwraca uiszczonej zaliczki w przypadku rezygnacji na miesiąc przed ze świadczenia usługi. Zaliczka wpłacona na poczet świadczenia usługi, zgodnie z prawem podlega zwrotowi w pełnej wysokości jesli nie dojdzie do świadczenia usługi nawet w przypadku rezygnacji. Tlumaczenie właścicielki - bo zapłaciłam już podatek. Tak zapłaciła Pani podatek, bo się Pani bezpodstawnie wzbogaciła.

Sylwia
  

Po raz trzeci i nie ostatni nasz pies miał wyśmienite wakacje.My także mogliśmy odpocząć wiedząc że nasz ukochany pupil jest w tak dobrych rękach.Gorąco polecam.

Hotele dla zwierząt

6.0
Agata
  

Cudowni Państwo , bardzo dbający o Pieski .Nasza suczka wraca zachwycona i pełna energii .Zapewniają spacery ,duży teren na psoty i zabawy z innymi pieskami.Nasza sunia czuje sie tam jak u cioci i wujka ....na wakacjach :-)

Hotele dla zwierząt

6.0
Dorota
  

Nasz pies był w tym hotelu pierwszy ale myślę, że nie ostatni raz. Przemili właściciele, dobre warunki, a co najważniejsze i Brys i pan i pańcia i dziecię zadowoleni :D

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy

Hotele dla zwierząt

5.8
Izabela Dziedzic
  

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. !!!!Właściciele oferują usługę na bardzo wysokim poziomie. Preferują indywidualne podejście do psa. Hotel oferuje bardzo dobre warunki bytowe. Nasz pies za każdym razem gdy tam przebywa wraca szczęśliwy i wypoczęty. Szczerze polecam ten hotel dla piesków.

Odpowiedź obiektu:

Uwielbiamy Pyzię i zawsze jest mile widziana w naszych progach .

Hotele dla zwierząt

6.0
Agnieszka Janusz
  

Polecam z całego serca ten hotelik . Profesjonaliści w każdym calu. Poradzili sobie z naszym rozpieszczomym Hetmanem . Polecamy wszystkim

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy :)

Hotele dla zwierząt

6.0
Krystyna Matura
  

Profesjonalna opieka , bardzo dobre warunki bytowe. Gotard wrócił uśmiechnięty my również . Wybraliśmy to miejsce z uwagi na dobrą opinię gości.Nawet specjalnie dodatkowo przejechaliśmy ponad 200 km. ale to była bardzo dobra decyzja. Opinia sumiennie zapracowana!! Była to nasza pierwsza wizyta w tym hotelu , ale na pewno nie ostatnia. Teraz dostaliśmy jeszcze zdjęcia Gocia ze spacerów. Nasz pies i my polecamy ten hotel jako miejsce przyjazne pupilowi i godne zaufania. Pozdrawiam Krystyna Matura

Odpowiedź obiektu:

Faktycznie czujemy się zaszczyceni tym , że psiaki z coraz dalszych stron goszczą w naszym hotelu .
Pozdrawiamy Agnieszka i Mariusz

Hotele dla zwierząt

6.0