Centrum Zootelik - Lupus: hotel dla zwierząt, szkolenia, strzyżenie i pielęgnacja

adres
80-180 Gdańsk-Otomin, Konna 36 B
(k/Gdańska)
telefon
604-374-026
e-mail
p...@onet.pl pokaż
www
www.zootelik-lupus.pl

O nas

Zafunduj swojemu ulubieńcowi prawdziwe wakacje.
Podopieczni są traktowani indywidualnie, a uwagi Właściciela dotyczące opieki są respektowane.Tu możesz zostawić zwierzaka na czas swoich wyjazdów wakacyjnych, delegacji, imprez rodzinnych.

Zwierzęta mają okazje spędzić u nas niezapomniane wakacje pełne zabaw i długich spacerów na łonie przyrody oraz poznać nowych kolegów i koleżanki.

Do każdego pupila podchodzimy indywidualnie . Specjalną troską otaczamy bardzo młodych oraz starszych gości , dostosowujemy się do ich wyjątkowych potrzeb.Nasi podopieczni mają możliwość zsocjalizować się oraz poznać elementy psiego posłuszeństwa.
 Prowadzimy indywidualne zajęcia dla psów zarówno z posłuszeństwa na co dzień , jak i przygotowania do egzaminów PT , obedience , BH oraz PTT na wszystkich poziomach .
Posiadam uprawnienia trenera psów z posłuszeństwa oraz tropienia . W latach 2009-2017 prowadziłam szkolenia dla psów przy oddziale ZKwP oddział Sopot .
Zapraszamy do złożenia wizyty przed planowanym wyjazdem, aby mogli Państwo poznać warunki, w których będzie przebywał Wasz ulubieniec oraz abyśmy mogli odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości i lęki związane z rozstaniem.

Serdecznie zapraszamy :)

Opinie + Oceń


proszę o przemyślaną rezerwację

Proszę o przemyślaną rezerwację, gdyż właścicielka nie zwraca uiszczonej zaliczki w przypadku rezygnacji na miesiąc przed ze świadczenia usługi. Zaliczka wpłacona na poczet świadczenia usługi, zgodnie z prawem podlega zwrotowi w pełnej wysokości jesli nie dojdzie do świadczenia usługi nawet w przypadku rezygnacji. Tlumaczenie właścicielki - bo zapłaciłam już podatek. Tak zapłaciła Pani podatek, bo się Pani bezpodstawnie wzbogaciła.

  • właściciel