M.E.B. HOUSE Biuro w Obrocie Nieruchomościami

M.E.B. HOUSE

Wybierz numer

503-378-688
e...@mebhouse.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

Witamy serdecznie i zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów, którzy oczekują bezpiecznej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie obrotu nieruchomościami.
Założycielem M.E.B.- HOUSE jest Ewa Bochenek, doświadczony pośrednik, działający na trójmiejskim rynku nieruchomości od piętnastu lat, posiadający licencję zawodową pośrednictwa w obrocie nieruchomościami UMiRM nr 5107.
Jesteśmy sopockim biurem, doskonale znającym specyfikę lokalnego rynku, zajmującym się nieruchomościami również w całym regionie.

M.E.B.- HOUSE jest członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON) oraz korzysta z zasobów Pomorskiej Bazy Ofert Nieruchomości (PBON). Współpraca ta pozwala nam na szeroki dostęp do Klientów i ofert nieruchomości. Dodatkowo nasze oferty umieszczamy na kilkunastu portalach internetowych związanych z obrotem nieruchomościami, a także współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi i innymi biurami pośrednictwa nieruchomości. W naszej bazie ofert znajdziecie Państwo propozycje sprzedaży i najmu nieruchomości, obejmujących m. in. domy, apartamenty, mieszkania, lokale użytkowe, biurowe, działki budowlane, grunty rolne, nieruchomości komercyjne.

Klientom zapewniamy wiedzę i profesjonalizm, poparte wieloletnim doświadczeniem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo nadzorowanych transakcji, dlatego bezustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnoprawnej. Ogromną satysfakcję przynosi nam możliwość udzielania naszym Klientom cennych i fachowych porad, niezbędnych przy nabywaniu i sprzedaży nieruchomości. Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że powierzone nam zlecenie zostanie wykonane sprawnie, profesjonalnie i z należyta starannością.

Zależy nam, aby nasz Klient bezpiecznie i bezstresowo przeszedł cały proces od marzeń do ich realizacji.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszym biurem!

Opinie (1)

Marta
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020

Pani Ewa to bardzo pomocna i zaangażowana osoba, z dużym doświadczeniem. Rozjaśniła wiele (jak dla mnie zawiłych) spraw związanych z zakupem nieruchomości. Skorzystanie z pomocy przy zakupie pierwszego mieszkania to był dobry wybór i cieszę się, że trafiłam na kogoś, kto przeprowadził mnie przez ten proces profesjonalnie i bezstresowo ;)

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6