M+M wnętrza - projekty wnętrz i realizacje pod klucz

znajduje się w City Meble

M+M wnętrza

Wybierz numer

695-695-609
m...@mmwnetrza.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/30 - M+M wnętrza Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/30 - M+M wnętrza Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/30 - M+M wnętrza Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/30 - M+M wnętrza Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

10

M+M wnętrza - projekty wnętrz i realizacje pod klucz

O nas

Projekty + realizacje pod klucz. Nieprzerwanie od 2005r. Aż 6 wersji projektu, w tym wszystkie w formie wizualizacji! Jako jedyni w Polsce oferujemy interaktywny spacer. Podczas realizacji zapewniamy oszczędności, które zwrócą cenę projektu. Sprawdź.

Adres do spotkań: Strefa Inspiracji - Galeria City Meble, al. Grunwaldzka 211, 80-266 Gdańsk
(spotkania po wcześniejszym umówieniu terminu)


Wnętrzami zajmujemy się nieprzerwanie od 2005 roku, mając na swoim koncie ok. 1300 zaprojektowanych i zrealizowanych pomieszczeń.

W ramach naszej usługi jako generalny wykonawca zajmujemy się aranżacją wnętrz, realizacją prac remontowych i wykończeniowych, oraz wyposażeniem i umeblowaniem. Nasze zaawansowane możliwości grafiki komputerowej pozwalają nam wykonywać realistyczne wizualizacje w jakości fotograficznej, a dodatkowo też (jako jedyni w Polsce) oferujemy interaktywny spacer 3D, czyli możliwość rozglądania się po pustym mieszkaniu z wygenerowanym na ekranie telefonu widokiem mieszkania urządzonego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
- Zyskujesz spokój - jedna firma jest odpowiedzialna za cały proces od projektu po sprzątanie gotowego mieszkania.
- Zyskujesz czas - proces wykończenia i umeblowania pod klucz najczęściej zajmuje nam 3 miesiące, czyli o miesiąc-dwa krócej niż trwa to statystycznie.
- Zyskujesz oszczędności - podczas procesu wykończenia i umeblowania korzystasz z naszych rabatów i cen hurtowych, co łącznie daje oszczędności na poziomie kilkunastu tysięcy złotych.

Opinie (3)

A
Termin usługi: 2012

Wg naszych kryteriów firma M+M praktycznie była bez konkurencji. Ponieważ mieszkaliśmy za granicą (a mieszkanie w Trójmieście) potrzebowaliśmy oferty kompleksowej. Niby każdy twierdzi, że robi kompleksowo, jednak w praniu okazało się, że nikt poza M+M. I bardzo dobrze, bo otrzymaliśmy usługę na najwyższym poziomie. Nasza obecność nie była konieczna na żadnym etapie, ponieważ zamawianie, dostawy, budowlanka, wykończeniówka, montaże itd wszystko było po stronie projektanta (bez żadnej dopłaty) i przyjechaliśmy na gotowe. Pomijając brak naszej fatygi, ryzyka i odpowiedzialności otrzymaliśmy rabaty i terminy realizacji 3-4 krotnie lepsze niż negocjując teoretycznie samemu. Podsumowując - nie tylko jest to jedyna taka oferta w Trójmieście, ale widząc przebieg i efekt pracy powiem, że nie wyobrażam sobie robić mieszkania samemu lub z kimkolwiek innym...

w kategorii

Aranżacja wnętrz

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Piotr R
Termin usługi: 2011

Po całym zleceniu mogę potwierdzić, że wszystko się zgadza wg informacji na ich stronie. Wydawało się to trochę naciągane, jednak faktycznie otrzymaliśmy bardzo wiele projektów, w których zawarta była ogromna wiedza, kosztorys spełnił się praktycznie w 100% a nasza fatyga na budowie była w zasadzie zerowa. Łączna suma rabatów, które dostaliśmy dzięki projektantowi to kilkanaście tys zł. Czyli więcej niż cena za projekt i prowadzenie realizacji. Polecam wszystkim, bo to na prawdę działa.

w kategorii

Aranżacja wnętrz

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
AP
Termin usługi: 6.2012

Postanowiliśmy z mężem skorzystać z firmy M+M ponieważ była nam gorąco polecana. Faktycznie wszystko szło sprawnie... Kontakt bdb, projektów dużo i wszystkie świetne, kosztorys dokładnie pokrywał się z podanym przez nas budżetem, a cała budowa przeszła nawet nie wiem kiedy... Byliśmy zadowoleni. Szok nastąpił dopiero potem... Nasi znajomi w tym samym czasie realizowali swoje mieszkanie z innym biurem projektowym (tez z jakiegoś polecenia). Pokazali nam swoje "projekty" i opowiedzieli o ich współpracy. Na poczatku myśleliśmy, że to jakiś żart. Było to kilka sztuk szkiców kredkami, całą realizację musieli prowadzić samodzielnie, koszty okazały się w zasadzie dopiero na koniec po podliczeniu wydatków, a w mieszkaniu ciagle wychodziły nowe problemy, co powodowało kolejne wydatki i opóźnienia. Co ciekawe koszt usługi okazał się prawie taki sam... W efekcie znajomi przestali się do nas odzywać!! Z perspektywy oceniamy więc firmę M+M na same szóstki i raz jeszce dziękujemy... AP

w kategorii

Aranżacja wnętrz

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6