M&MR Trading Polska Sp. z o.o

81-061 Gdynia, Hutnicza 25 DE Mapka
58 627-49-27  fax:  58 627-49-28
b...@mmr-trading.pl pokaż
mmr-trading.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

TransComfort: pojazdy szynowe, infrastruktura szynowa, węże i złącza, pojazdy użytkowe, pompy, silniki elektr,. Phoenix Xtra Print Polska: obciągi offsetowe, chemia poligraficzna, formy elastomerowe do druku flekso, bezpośrednie grawerowanie, kleje.

Już od prawie 25 lat dewizą M&MR Trading Polska Sp. z o.o. pozostają działania zorientowane na przyszłość - przewidywanie potrzeb, poszerzanie kompetencji oraz optymalizowanie oferty. Z myślą o Klientach branżowe, autonomiczne Business Units spółki - TransComfort oraz Phoenix Xtra Print Polska, pozostają wierne najwyższej jakości produktu, specjalistycznej i innowacyjnej technologii, komfortowym rozwiązaniom oraz kompetentnemu serwisowi.

TransComfort jest firmą handlową i doradczą specjalizującą się w ogólnopolskiej dystrybucji produktów na rynki techniczne w takich dziedzinach jak przemysł kolejowy, motoryzacyjny i budowlany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz branżowemu know-how TransComfort dostarcza kompleksowe rozwiązania - by zapewniać bezpieczeństwo i komfort.
TransComfort oferuje towary od renomowanych producentów znanych światowych marek, gwarantując tym samym najwyższy standard jakościowy i technologiczny produktów.

Phoenix Xtra Print Polska oferuje produkty oraz usługi w zakresie obciągów offsetowych marki Phoenix Blankets, chemii poligraficznej oraz introligatorskim. Podążając za potrzebami Klienta w 2013 roku firma Phoenix Xtra Print Polska poszerzyła swoją działalność o ofertę grawerowanych form elastomerowych do druku flekso, inwestując jednocześnie w nowoczesną technologię ich bezpośredniego grawerowania w siedzibie w Gdyni.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »