Działalność on-line 

MOYAYOGA

81-372 Gdynia, Świętojańska 38/4
(Śródmieście) Mapka
694-866-678
i...@moyayoga.com pokaż
www.moyayoga.com
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 21:30
sob7:00 - 15:00
Praktykę ,którą oferujemy państwu pozwala ciału na uzyskanie maksymalnego zdrowia nie tylko fizycznego ale także psychicznego. Zajęcia online na żywo są zajęciami ,którymi możesz cieszyć się w zaciszu swego domu. Zapisz się w naszym grafiku .....

Napisali o nas

O nas

Czy istnieje sposób bym mógł poczuć się szczęśliwy? Gdzie mógłbym odnaleźć spokój? Jak być zadowolonym z siebie? Studio MoyaYoga zna odpowiedź na wszystkie te pytania-przyjdź i zobacz co mamy Ci do zaoferowania.

Studio Moyayoga powstało z myślą o Tobie i twoich potrzebach. Po wielu latach praktyki i doświadczeń pracy z ludźmi , zrodziła się chęć stworzenia miejsca, w którym każdy odnajdzie odrobinę spokoju i wytchnienia.
Studio Moyayoga zostało zaprojektowane przez parę kochających się ludzi, którzy przechodząc przez drogę transformacji , chcą podzielić się wiedzą z innymi. Nie istnieje nic piękniejszego na świecie niż uczucie, że pomagasz ludziom zmieniać się na lepsze.
Studio Moyayoga to przestrzeń nieograniczona, pełna pozytywnej energii i pozwalająca na samorozwój. Czyż nie poszukujesz właśnie tego w swoim życiu? Tej przestrzeni?
Kogo zapraszamy?
Każda osoba ,niezależnie od wieku czy płci znajdzie u nas praktykę dopasowaną do swoich potrzeb. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, od formy statycznej po formę dynamiczną. Jeżeli czujesz się spięty i ograniczony ciałem to znak, że czas zastanowić się nad swoim zdrowiem. To nie czas goni nas , tylko my gonimy go. W studio Moyayoga zachęcamy wszystkich do zatrzymania się na krótką chwilę i spędzenia czasu z samym sobą.
Zapracowani oraz zagubieni z pewnością odnajdą u nas schronienie na dłużej. Zachęcamy również do praktyki osoby z problemami zdrowotnymi, po wszelkich kontuzjach i wypadkach. W studio Moyayoga zawsze znajdziemy chwilę aby otoczyć opieką daną osobę i pomożemy dostosować praktykę , mającą na celu zminimalizować istniejący problem.
Dlaczego joga?
Joga to nie religia, to filozofia życia, nie ogranicza nas w myśleniu czy działaniu
Joga to przestrzeń,w której odnajdujesz siebie i swoje możliwości
Joga to zmiana,mobilizująca do bycia lepszym dla siebie i innych
Joga to indywidualna podróż,dzięki której zyskujesz na wartości życia
Joga uczy wytrwałości i szacunku do siebie.Dzięki pracy nad sobą ,zaczynasz dostrzegać wokół siebie więcej dobra.
Czego tak naprawdę chcę od życia? Gdzie jest moje miejsce?  Czy stać mnie na to aby być szczęśliwym?
Na te pytania joga odpowiada za każdym razem kiedy stawiasz stopy na macie. Dzięki jodze wyłączasz swój umysł na czas trwania praktyki. Nie tracisz wówczas energii na myślenie , narzekanie, oczekiwanie czy krytykę. To są drogocenne chwile poświęcone wyłącznie na siebie i budowanie swojej osobowości. Joga daje nam więcej niż możemy się spodziewać. Gotowy aby przekonać się na swojej skórze?!
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Joga

 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • wygląd i czystość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Magda - opinia

Praktyka w studiu Moyayoga jest jak dobra książka, nie chcesz żeby się skończyła. Uzależnia! Profesjonalne podejście do ciała, jego ograniczeń i możliwości. Nauczyciele dla każdego mają czas, wysłuchają i podczas praktyki wskażą na co zwrócić szczególną uwagę. Nie ma nacisku, że asany są dla każdego. Ponieważ obserwują widzą, kto przekracza swoje możliwości i starają się zastopować ambitne zapędy. Zawsze powtarzają, nie cel, a droga są ważne w praktyce jogi. Po wizycie w studiu czuć naładowane dobrą energią baterie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 • Magda
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »