Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (7)

Aleksandra
Termin usługi: lipiec 2021   

Uwielbiam makarony więc do Machiny przyszłam z premedytacją żeby sprawdzić czy będzie to moje ulubione miejsce. Tak, jest to moje ulubione miejsce. Makarony świetnej jakości, obsługa miła i pomocna a najlepiej podoba mi się koncepcja samodzielnego komponowania dania. Było cudownie. Dziękuję!

Restauracje

6.0
Emka
Termin usługi: sierpień 2020   

Pyszne jedzenie. Byłam już tam nie raz i za każdym razem jestem pełna podziwu, bo makarony i przystawki są świetne. Ostatnio też lepsze drinki, poza tym barmanki i tak zawsze wymyślą na poczekaniu coś dobrego. Zawsze podobał mi się ten koncept, żeby samemu wymyślić sobie co dodać do makaronu, to jest po prostu fajna rozrywka. Polecam też chleb!

Restauracje

5.7
k8
Termin usługi: październik 2018   

Byłam w Machinie już kilkukrotnie. Za pierwszym razem byłam oczarowana - makaron super, obsługa na 6-tkę, przyjemne miejsce do posiedzenia, z klimatem. Z każdą kolejną wizytą jest coraz słabiej. Ostatnio gnocchi nie były ani trochę przyprawione, rozgotowane i bez smaku. Makaron mojego towarzysza nadawał się bardziej na konkurs pt. Kto bardziej rozgotuje makaron. Dodam, że tym razem zamawialiśmy propozycje zaproponowane przez Machinę, a nie skomponowane same. Nowe (?) Panie kelnerki stojące nad gościem i narzucające się swoją obecnością zdecydowanie zbyt mocno, nie zachęcają mnie do ponownego odwiedzenia Machiny. Na pytanie "jak smakowało?" rzucone w naszą stronę, zgodnie odpowiedzieliśmy, że jadaliśmy tu lepiej, na co Pani odpowiedziała "aha". I tyle. Poproszę o poprawę!

Restauracje

4.0
Jakub
Termin usługi: lipiec 2018   

Nie jest to typowa włoska knajpa, ale makarony ma zdecydowanie najlepsze. Nie tylko w mieście, ale chyba w tej części Europy! Gorąco polecam!

Restauracje

5.8
Inez
Termin usługi: lipiec 2018   

Naprawdę ślicznie w środku! Oryginalny wystrój i bardzo miła obsługa. Duży plus za nawiązanie do sąsiedztwa i obecność dzieł artystów z ASP. Minus za ogródek trochę przydałoby mu się ciepła w postaci poduch na krzesła czy donic z kwiatami. Korzystne ceny wina, smaczne przystawki i rewelacyjna riavioli z wołowiną. Polecam serdecznie wizytę w tym nowym miejscu

Restauracje

5.7
Michał
Termin usługi: kwiecień 2018   

Fajny wystrój. Spokój, pewnie dlatego, że Chlebnicka nie jest oblegana przez turystów. Bardzo dobre jedzenie. Miejsce godne polecenia na posiłek w śródmieściu.

Restauracje

6.0
Julka
Termin usługi: kwiecień 2018   

Nowe świetne miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić będąc w Gdańsku! Bardzo ciekawy, nowoczesny wystrój wnętrza, dużo przestrzeni i przyjemny klimat. Fajna atmosfera, i przepyszne jedzenie. Makarony komponuje się samodzielnie z wybranych przez siebie składników, do tego fantastyczne lemoniady, i bardzo dobre desery! Świetne miejsce zarówno na obiad, jak i drinka ze znajomymi :)

Restauracje

6.0