Działalność on-line 

Agencja Reklamowa Make Me!

81-372 Gdynia, pl. Grunwaldzki 16/10
(na przeciwko Centrum Filmowego) Mapka
793-160-566  fax:  -
k...@studiomakeme.com pokaż
www.make.com.pl
Działalność on-line 

Napisali o nas

  • Twoja wizytówka. Co wypada w biznesie?
    Twoja wizytówka. Co wypada w biznesie? 11 października 2016 (45 opinii) Wizytówka, tak jak markowy garnitur, również może być skrojona na miarę. Dobre pierwsze wrażenie często decyduje o pomyślnym sfinalizowaniu transakcji, a każdy sposób, by...

O nas

Make Me! to agencja reklamowa oferująca kompleksowe usługi od projektu po wdrożenia. Nasza oferta to nieszablonowe rozwiązania, niepowtarzalne pomysły i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia. Za cel stawiamy sobie krótki czas realizacji..

Make Me! to agencja reklamowa oferująca kompleksowe usługi od projektu po wdrożenia. Nasza oferta to nieszablonowe rozwiązania, niepowtarzalne pomysły i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia. Za cel stawiamy sobie krótki czas realizacji zlecenia, dokładność i terminowość.

Oferujemy kompleksową obsługę projektu, w którym każdy klient posiada osobistego doradcę, który odpowiada za prowadzenie przedsięwzięcia od wstępnego briefu, poprzez kontakt z grafikiem, po końcową akceptacje zamawiającego. Zdobyte wcześniej doświadczenia uświadomiły nam, jak ważne jest indywidualne podejście do potrzeb, oczekiwań i specyfiki każdego projektu.

Poszczególne przedsięwzięcia to dla nas wyzwanie, które realizujemy z pasją i dokładnością. Uważamy, że każdy projekt jest inny i wymaga wielkiego zaangażowania całego zespołu. Doradca klienta, stając się asystentem i pośrednikiem, przeprowadza przedsięwzięcie przez wszystkie fazy - od wstępnej koncepcji po końcową realizację. Takie rozwiązanie eliminuje pomyłki, usprawnia komunikację i zapewnia powodzenie podejmowanym wyzwaniom.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »