Makurat Invest Sp. z o.o. Sp. k.

83-330 Żukowo, Jabłoniowa 7 Mapka
607-030-845
s...@makuratinvest.pl pokaż
www.makuratinvest.pl
/makuratinvest
Godziny otwarcia
pn-czw8:00 - 18:00
pt8:00 - 16:00
sob8:00 - 13:00
czynne w soboty - pierwsza i ostatnia sobota miesiąca

Napisali o nas

 • Nowoczesne osiedle z boiskiem tuż przy stacji PKM
  Nowoczesne osiedle z boiskiem tuż przy stacji PKM artykuł sponsorowany 2 czerwca 2020 Ponad 100 nowych mieszkań na osiedlu Złota Reneta pojawiło się w ofercie żukowskiego dewelopera Makurat Invest. To już czwarty etap rozbudowy osiedla, na którym swoje mieszkania...

O nas

Firma Makurat Invest istnieje na rynku od 2015 roku i specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym. Jesteśmy względnie młodym deweloperem, lecz posiadane przez nas doświadczenie w efektywnym rozwijaniu organizacji biznesowych sięga ponad 20 lat. Przy współpracy z najlepszymi fachowcami oraz podwykonawcami wypracowaliśmy pozycję lidera na lokalnym rynku deweloperskim.

Naszą główną dewizą jest dbałość o zadowolenie klienta – to dla nas zawsze wartość nadrzędna. Dlatego budujemy tak, jak sami byśmy chcieli mieszkać – stosując materiały najwyższej jakości oraz  dbając o najmniejszy detal.

Wiosną 2020 roku rozpoczęliśmy przedsprzedaż IV etapu rozbudowy Osiedla Złota Reneta w Żukowie o nieco odmiennej niż dotychczas architekturze, gdzie w ofercie znalazło się 141 mieszkań o różnym układzie. Na osiedlu zaprojektowano łącznie 3 place zabaw, strefę fitness, a także boisko. Bezpośrednio na osiedlu funkcjonuje sklep spożywczy, a w pobliskiej okolicy znajduje się również przedszkole, szkoła, stacja PKP/PKM oraz ośrodek zdrowia. Urozmaicona zieleń zaprojektowana na osiedlu zapewnia poczucie relaksu i odpoczynku, a także doskonałe warunki do rodzinnej zabawy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualnej oferty w naszym biurze sprzedaży w Żukowie przy ulicy Jabłoniowej 7 oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.makuratinvest.pl .

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Osiedle Złota Reneta

  Osiedle Złota Reneta

  Żukowo, ul. Jabłoniowa  Mapka
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 27 do 99 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie