Malarnia Proszkowa - proszkowe.eu

Malarnia Proszkowa - proszkowe.eu

Wybierz numer

797-484-732
l...@quadland.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/10 - Malarnia Proszkowa - proszkowe.eu Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Malarnia Proszkowa - proszkowe.eu Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Malarnia Proszkowa - proszkowe.eu Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Malarnia Proszkowa - proszkowe.eu Gdańsk +7 1
 

O nas

Precyzyjnie i estetycznie malujemy proszkowo powierzchnie wykonane ze stali i aluminium. W naszej malarni proszkowej lakierujemy również drewno i tworzywa sztuczne, małe oraz wielkie gabaryty.
Jesteśmy malarnią z doświadczeniem, oferującą profesjonalne malowanie proszkowe metali.
Nasza lakiernia proszkowa oferuje dokładne malowanie elementów stalowych i aluminium oraz drewna i tworzyw sztucznych.

Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym profili aluminiowych, felg, bram, ogrodzeń, elementów stalowych i aluminiowych, akcesoriów ogrodniczych, części do maszyn, grzejników, ram rowerowych, elementów wyposażenia domu, warsztatu i innych.
 
Realizowaliśmy prace dla klientów z Trójmiasta i okolic jak również wykonujemy  zlecenia dla klientów z całej Polski. Konsekwentnie stawiamy na wysoki poziom naszych usług, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie naszych klientów.
 
Powłoki antykorozyjne w naszej malarni proszkowej mogą być nakładane również na niestandardowe i duże gabaryty. Nasze piece są przystosowane do wygrzewania trudnych i wymagających materiałów, dlatego malujemy proszkowo również duże elementy przestrzenne.
 
 
Malowanie proszkowe drobnych detali, wymaga bardzo precyzyjnego przygotowania pod malowanie. Wykonujemy nie tylko odpowiednie zawiesia do umieszczenia elementów w piecu, ale również posiadamy zaplecze produkcyjne, które pozwala na spawanie, cięcie oraz szlifowanie komponentów stalowych, aluminiowych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych.
 
Materiały malujemy dowolnym kolorem RAL w trzech wykończeniach — mat, satyna (półmat), połysk. Przygotowujemy części do malowania, malujemy precyzyjnie farbami klasy premium, jak również transportujemy gotowe elementy do klienta.