Mały Skarb Centrum Twórczego Rozwoju Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe

Mały Skarb Centrum Twórczego Rozwoju

Wybierz numer

608-674-006 698-675-406
p...@malyskarb.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 • Zdjęcie 1/18 - Mały Skarb Centrum Twórczego Rozwoju Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/18 - Mały Skarb Centrum Twórczego Rozwoju Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/18 - Mały Skarb Centrum Twórczego Rozwoju Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/18 - Mały Skarb Centrum Twórczego Rozwoju Gdańsk +15 1

Artykuły o nas

O nas

Tworzymy zżytą rodzinę dzieci, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników.
W całokształcie naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy dziecko - jego dobro.
     „Mały Skarb” Centrum Twórczego Rozwoju oferuje bogatą ofertę zajęć dla dzieci od 12 miesiąca życia do 10 lat oraz dla ich rodziców.

Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" to główny trzon działalności Centrum. Jest miejscem przyjaznym, innowacyjnym, przygotowującym dzieci na możliwie najwyższym poziomie do podjęcia nauki w szkole. 
     Poprzez rozbudowaną ofertę zajęć muzycznych otwieramy dzieci na otaczające piękno, uczymy logicznego postrzegania, rozwijamy inteligencję emocjonalną.
     Codzienny kontakt z kulturą, zwyczajami, językiem angielskim otwiera nasze dzieci na świat. Buduje bazę do swobodnego poruszania się w nim.
      Nauczycielki znają potrzeby i zainteresowania dzieci. Są kreatywne i twórcze, dobrze przygotowane merytorycznie i metodycznie do pracy. Poszukują innowacyjnych rozwiązań, zapewniają dzieciom atrakcyjne metody i formy pracy, oferują ciekawe propozycje zabaw i zadań. Nauczycielki posiadają wysokie kwalifikacje, ciągle doskonaląc swoje umiejętności.
     Rodzice są partnerami uczestniczącymi w życiu przedszkola.
     Wszyscy przestrzegają praw dziecka, dbają o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną.
W ramach czesnego podstawa programowa wzbogacona jest o codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz zajęcia metodą odimiennej nauki czytania Ireny Majchrzak. Dwa razy w tygodniu dzieci uczestniczą w zajęciach rytmicznych, raz z w zajęciach tanecznych, nutkowaniu (zajęcia gry na instrumentach klawiszowych), zajęciach matematycznych opartych na narzędziach montessori, gimnastyce, zajęciach teatralnych. 
Dwa razy w roku nauczyciele wykonują diagnozę rozwoju dziecka. Wszystkie dzieci raz w roku objęte są również przesiewowymi badaniami logopedycznymi i fizjoterapeutycznymi.
Oferujemy także szeroką gamę zajęć dodatkowo płatnych: judo, zunga, fizjoterapia, wesoła piłka, smartLab, ceramika, nauka gry na skrzypcach metodą Suzuki, nauka gry na gitarze, nauka gry na perkusji, TUS, terapia SI, terapia ręki, logopedia.

"Figielki Muzyczne" to zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami logorytmiki  i muzykoterapii  dla dzieci od 12 miesiąca życia wraz z rodzicem/opiekunem.

Akademii "Małych Skarbów" to propozycja dla poszukiwaczy wesołej zabawy od 2,5 do 4 lat. Zajęcia stymulują wszechstronny rozwój dziecka.  Raz w tygodniu dzieci uczestniczą również w zajęciach z j. angielskiego, rytmiki i tańca.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Centrum proponuje szereg zajęć wspomagający harmonijny rozwój również dla dzieci spoza przedszkola:
- TUS – trening umiejętności społecznych 
jak również zajęcia indywidualne: 
- terapia SI (integracji sensorycznej), 
- terapia ręki, 
- fizjoterapia,
- konsultacje psychologiczne


Proponujemy różnorodne warsztaty dla rodziców jak również i dzieci, w zależności od potrzeb jakie uwidaczniają się w otaczającej nas rzeczywistości.

Zdrowy kręgosłup – cykliczne zajęcia grupowe dla rodziców z fizjoterapeutą, w małej grupie. Zapewniamy opiekę dla dzieci podczas zajęć. 

Opinie (2)

Pani K.
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Wspaniała kadra - przemiłe panie, a jednocześnie profesjonalne. Szeroka oferta zajęć dodatkowych. Możliwość skorzystania z porady logopedy i psychologa. Sale urządzone w neutralnych kolorach - nie ma wrażenia przebodźcowania jak w większości przedszkoli. I co ważne - dzieci codziennie spędzają czas na świeżym powietrzu na dużym placu zabaw, który znajduje się na terenie przedszkola.

w kategorii

Przedszkola

6.0
 • opieka:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magdalena eL.
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020

Polecam to przedszkole. Synek, który nie jest "łatwym" dzieckiem uwielbia tam chodzić. Przedszkole oferuje dużo ciekawych zajęć, wycieczek, teatrzyków itp. Efekty tego są fenomenalne. Syn coraz ładniej mówi, nawet po angielsku, śpiewa, tańczy. (do przedszkola chodzi pół roku) Przede wszystkim nauczyciele tam pracujący nie idą na łatwiznę i nie odsuwają tych dzieci z którymi trzeba intensywniej popracować. Nie olewają takich dzieci

w kategorii

Przedszkola

6.0
 • opieka:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6