Mamma Mia Zielona Pietruszka

Mamma Mia Zielona Pietruszka

Wybierz numer

58 717-80-60
n...@granohotels.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Mamma Mia Zielona Pietruszka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Mamma Mia Zielona Pietruszka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Mamma Mia Zielona Pietruszka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Mamma Mia Zielona Pietruszka Gdańsk +8 1
 

Artykuły o nas

O nas

Restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka to nowoczesne i kreatywne miejsce inspirowane kuchnią włoską.

Szef Kuchni odpowiedzialny jest za Wasze doznania smakowe. To tutaj, każdego dnia z batutą w ręku tworzy ponadprzeciętność. Restauracja to jego sala koncertowa - tu tworzy, dyryguje i przewodzi. To on łączy smaki, miesza w rondlu melodie, a wówczas muzyka rozbrzmiewa. Ta muzyka jest tworzona dla Was.

Nasz Szef Kuchni codziennie patrzy na efekty swojej pracy. Smakuje, delektuje się widokiem zachwyconych Gości restauracji po pierwszym kęsie,  błysku radości po drugim, cieniu niepewności w czasie pauzy i satysfakcji po aplauzie.

Pieczę nad jakością dań sprawuje Szef Kuchni Andrzej Grzywiński. To on dba o Państwa zadowolenie a także, żeby dania zawsze smakowały wyśmienicie. W pracy pomaga mu bogate doświadczenie, pasja, miłość do gotowania i profesjonalna załoga.

Nasze dania przyrządzane są w otwartej kuchni na Waszych oczach. Do gotowania podchodzimy jak do występu artystycznego. W tym miejscu sztuka kulinarna nie powstaje za zamkniętymi drzwiami, zbyt łasa jest na poklask. 

Oceny (1)

Ewa
Termin usługi: październik 2023   

Polecam przemiła obsługa a nie nachalna gości czuje się zaopiekowany , karta dań dla wszystkich od dzieci do dorosłych.posiłki podane gorące, pięknie udekorowane, I bardzo smaczne

Restauracje

6.0