Marion Sp. z o.o.

Marion

Wybierz numer

58 782-64-00 571-552-092
r...@marionkosmetyki.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/2 - Marion Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Marion Gdynia 3
 

TV Filmy

173

Marion film korporacyjny

O nas

Marion Kosmetyki jest producentem wysokiej jakości wyrobów kosmetycznych przeznaczonych do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Dodatkowo firma Marion specjalizuje się w kosmetykach do pielęgnacji twarzy oraz ciała oraz maseczkach ochronnych.
Firma Marion Sp. z o.o. została założona przez Waldemara Ostrowskiego w 1991 roku w Gdyni. Jest w 100% polskim przedsiębiorstwem posiadającym ogromne doświadczenie rynkowe, wykwalifikowaną kadrę, a także umiejętność reagowania na potrzeby wymagających konsumentów i kontrahentów zagranicznych.
Dzień 25 kwietnia 2014 stał się przełomowy dla firmy: ruszyła nowoczesna fabryka na obrzeżach Gdyni. Hale produkcyjne, magazyny, laboratoria i biura zajmują aktualnie ok. 7 tys. m2, a w planach mamy zwiększenie tej powierzchni. Dzięki tym zmianom, specjalizująca się głównie w produkcji farb i szamponów koloryzujących do włosów firma, poszerzyła swój asortyment i nabrała dynamiki. Gwarantem najwyższej jakości produkcji na każdym etapie jest wdrożenie w zakładzie standardów GMP (Dobra Produkcja Wytwarzania). Dostosowanie produkcji do norm unijnych potwierdza uzyskany przez firmę certyfikat ISO.
W laboratorium Marion specjaliści troszczą się o zachowanie standardów produkowanych kosmetyków, prowadząc działania naukowo- badawcze, kontrolne i badania mikrobiologiczne. Dzięki takim działaniom produkty Marion zyskały uznanie na rynkach zagranicznych. Doskonałe połączenie jakości i ceny dają stale rosnącą sprzedaż w 25 krajach (m.in. Hiszpania, Birma, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Mauritius, Kosowo, Gruzja, Węgry, Litwa, Estonia, Słowacja, Finlandia, Irak, Tajwan, Słowenia, Kuwejt, Cypr, Łotwa, Rosja, Rumunia, Ukraina). Na celowniku firmy otwarcie nowych rynków, m.in. Jordania, Egipt, Sudan, Maroko, Tunezja, Dania, UAE, Singapur, Wietnam.
Kosmetyki Marion są doceniane tak przez klientki, jak i jury przyznające prestiżowe nagrody. W 2018 roku linia do oczyszczania i pielęgnacji twarzy MARION DETOX z aktywnym węglem, została nagrodzona w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt”. Zdobyła srebrny medal w kategorii KOSMETYKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH. W 2016 roku dumą firmy zostało m.in. serum Termoochrona, wybrane  „Kosmetykiem Wszech Czasów”(nagroda, przyznawana przez kapitułę 83 tysięcy recenzentek). Takich dowodów uznania za dobrze prowadzoną firmę jest wiele, chociażby tytuł Gazela Biznesu 2016  dla najdynamiczniej rozwijającego  się przedsiębiorstwa. A podczas  spotkania Gutmann Family Business Owners Day w Wiedniu 23 października 2015 firma uzyskała tytuł Wyróżniającej się Firmy Rodzinnej z Polski w Europie Środkowo-Wschodniej. W rankingu wzięło udział kilkaset wiodących firm rodzinnych z dziewięciu państw Europy Środkowej i Wschodniej, a po raz pierwszy polskie firmy rodzinne .
Marion to także producent private label. Oferuje pełne wsparcie i fachową obsługę na każdym etapie powstawania produktu, od tworzenia receptury, poprzez produkcję i  konfekcjonowanie kosmetyków (profesjonalne saszetkowanie, pakowanie w ampułki i butelki czy też blistrowanie).
Firma Marion należy do Fundacji Firmy Rodzinne (FFR).