Maverick - Salon Językowy

Maverick

Wybierz numer

58 350-81-20 505-441-058
i...@salonmaverick.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/4 - Maverick Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Maverick Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Maverick Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Maverick Gdynia 1
 

Artykuły o nas

O nas

Maverick to:
nauka języków przez konwersacje, zajęcia online, zajęcia solo, duet oraz w grupach max 4 osobowych, doświadczeni lektorzy, słownictwo z zajęć na mp3, możliwość odrabiania nieobecności. Oferujemy tłumaczenia, wynajem sal. Zapraszamy!

Salon Językowy Maverick działa na Trójmiejskim rynku szkoleń językowych od 2010 roku.

 - organizację profesjonalnych kursów nauki języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych,
- naukę: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców,
- zajęcia stacjonarne (w siedzibie Maverick lub wyjazdowe) oraz zajęcia z lektorem online,
- przeprowadzanie kompleksowych szkoleń językowych dla klientów korporacyjnych i instytucji,
- świadczenie wysokiej jakości audytów językowych oraz usług tłumaczeniowych,
- wynajem sal (Gdynia ul.Łowicka 44).

Co nas wyróżnia:
- indywidualne podejście do Ucznia,
- wieloletnie doświadczenie w nauczaniu,
- profesjonalna kadra lektorska,
- autorskie metody nauki,
- wykorzystanie dydaktycznych narzędzi multimedialnych.

Jesteśmy szkołą językową o ugruntowanej pozycji rynkowej, a nasz profesjonalizm i entuzjazm zapewniają wszystkim naszym Uczniom i Klientom najwyższy poziom satysfakcji i obsługi.

Oceny (10)

Katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2020 

Polecam naukę w tej szkole. Wspaniali, zaangażowani w swoją pracę nauczyciele. Korzystaliśmy z ich usług w tamtym roku szkolnym i zaraz powrócimy znowu. Ja uczęszczałam na zajęcia Konwersacyjne dla dorosłych, a moja córeczka do grupy dla dzieci. Udało się tak dopasować grafik, że miałyśmy zajęcia w tym samym czasie :) Mała z chęcią chodziła na zajęcia i już się pyta kiedy pójdzie na angielski z Panią Julią.

Szkoły językowe

6.0
Karolina N.
Termin usługi: luty 2017 

Bardzo przyjemna atmosfera. W końcu znalazłam profesjonalistów, którzy potrafili mnie nauczyć ;-) Polecam !

Szkoły językowe

5.8
Aleksandra
Termin usługi: październik 2018 

Najlepsza ze szkół językowych w jakiej mogłam się uczyć. Wcześniej miałam problemy z konwersacją w języku angielskim, a dzięki lektorom z mavericka przełamałam barierę i nauczyłam się swobodnej rozmowy. Dzięki takim ludziom, którzy robią to z pasją chce się chodzić na lekcje ! Bardzo polecam .

Szkoły językowe

6.0
KZ
Termin usługi: od dwóch lat 

Do Mavericka chodzę od 2-óch lat i jestem bardzo zadowolony, podciągnąłem się z angielskiego. Atmosfera super, kawka jest zawsze. Chodzę do p. Mikołaja ale też miałem zajęcia z innymi lektorami, w tym nativeami.

Szkoły językowe

5.8
Kobieta
Termin usługi: od 2012 roku 

Na zajęcia chodzę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Super atmosfera, obsługa na wysokim poziomie, możliwość nauczania indywidualnego!

Szkoły językowe

5.5
Magda stały klient
Termin usługi: 2010-2013 

Polecam Pana Mikołaja i Panià Gosię!

Szkoły językowe

5.2
ml
Termin usługi: jestem w trakcie nauki 

Zdecydowanie polecam!!! Jak przedmowcy uwazam,ze lepiej trafic nie moglam.Cala "obsada"Mavericka zasluguje na uznanie,przyjemnie od wejscia,profesjonalnie podczas zajec i baaardzo sympatycznie.Poziom nauczania b.wysoki-nie nudny-bez ksiazek, natomiast z wykorzystaniem innych zdobyczy techniki.Na zajecia chodze z checia i duzo z nich wynosze.Wlsciwie to szkola bez minusow.Naprawde goraco Wszystkim polecam!!!Oczywiscie pozdrawiam pana Mikolaja!ml

Szkoły językowe

5.8
d.h
Termin usługi: JESTEM W TRAKCIE NAUKI 

Fantastyczna atmosfera,wysokie wymagania,native speakers działają mobilizująco ,polecam dla tych którzy potrzebują rozwinąć swoją umiejętność porozumiwania się w obcym języku. Moim zdaniem /sprawdziłam/gwarantowany szybki efekt nauki

Szkoły językowe

6.0
Lucky
Termin usługi: marzec 2010 

Na zajęciach panuje miła, przyjazna atmosfera. Nauka odbywa się w zupełnie inny sposób niż dotychczas, moim zdaniem, ciekawszy. Słownictwo uzupełniane na bieżąco. Wystrój wnętrza salonu bardzo przyjemny. Uważam,że lepiej nie mogłam trafic.

Szkoły językowe

6.0
Rafał
Termin usługi: marzec 2010 

Pierwszy kontakt z lektorem już robi wrażenie że od samego początku mamy do czynienie z trochę innym, w moim odczuciu ciekawszym, podejściem do nauki. Wreszcie nie muszę nosić kilogramów zbędnych książek i ćwiczeń. Mam nadzieję że będą szybkie efekty nauki. To tylko moje wstępne odczucia.

Szkoły językowe

4.8