Media Markt

znajduje się w Forum Gdańsk

Media Markt

Wybierz numer

799-353-535
i...@mediamarkt.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/28 - Media Markt Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/28 - Media Markt Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/28 - Media Markt Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/28 - Media Markt Gdańsk +25 1
 

O nas

Media Markt od 1979 roku kształtuje trendy w świecie elektroniki stawiając klienta w centrum uwagi. Nasze sklepy to przestrzeń dla pasjonatów dająca prawdziwy wybór spośród obszernego asortymentu

4 powody, dla których warto pracować w MediaMarkt
Zastanawiasz się czym różni się praca w MediaMarkt od pozostałych? Postanowiliśmy pomóc Ci w zbieraniu informacji ?Spytaliśmy ponad 80 współpracowników z 25 miast, w których pracujemy – o rzeczy, które najbardziej lubią w swojej pracy. Każdy z uczestników warsztatów miał za zadanie spontanicznie wskazać trzy aspekty pracy, które lubi najbardziej. Zsumowaliśmy indywidualne wskazania i oto, co wyszło

1. ATMOSFERA
Świetna atmosfera pracy i zdrowe relacje koleżeńskie pomiędzy współpracownikami to najczęściej wskazywana odpowiedź. W każdym markecie tworzy się mikroklimat, na który każdy ma wpływ. Świadomość, że można liczyć na koleżanki i kolegów z zespołu w niemal każdej sytuacji, pomaga skupić się na zadaniach i wyluzować w trudniejszych momentach. Podobnie oceniane są relacje z Kierownikami i Dyrektorami. Nie ma tu sztucznych dystansów – wspólnie pracujemy na wynik.

2. SPECJALIZACJA
Każdy ma tu swoją zajawkę i chce ją rozwijać. W zależności od wielkości sklepu masz szansę pogłębiać swoją wiedzę z szerokiej gamy kategorii produktów – od smartfonów, przez sprzęt fotograficzny, RTV, po muzykę i duże AGD. Możesz to robić nie tylko poprzez szkolenia, ale też samodzielnie wypożyczać i testować nowości rynkowe. To jednocześnie zaspokajanie naszej ciekawości i specjalizacja w obszarze, dzięki czemu Klienci ufają naszym rekomendacjom.

3. ELASTYCZNOŚĆ
 
Zarówno jeśli chodzi o grafik, jak i o podejście współpracowników do reagowania na niestandardowe sytuacje. Czas pracy jest uzależniony od potrzeb i specyfiki danego dnia tygodnia. Równie dobrze możesz zacząć dzień o 8:00, jak i o 15:00 ?Długość zmiany też jest elastyczna. Jedni z nas lubią dłuższe zmiany, dzięki czemu mają więcej dni wolnych w miesiącu, inni wolą krótsze zmiany, co pozwala im łączyć codzienne obowiązki poza pracą.

4.STABILNOŚĆ
Jesteśmy liderami sprzedaży elektroniki w Polsce. Działamy na tym rynku już ponad 20 lat i mamy silne, globalne korzenie. To przekłada się na standard pracy, wynagrodzenia i spokój w myśleniu o przyszłości. Przy tym mamy „charakterek”, lubimy komunikować się z rynkiem i Klientami wprost, umiemy wykorzystywać szanse biznesowe. To wszystko przekłada się na bezpieczeństwo zatrudnienia i nasze zadowolenie. Zgadnij ilu spośród nas pracuje tu od samego początku??

BIZNES ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE
Wiele małych kroków może doprowadzić do wielkich rzeczy. Podążaj z nami lepszą drogą
W świecie napędzanym technologią jesteśmy pierwszym wyborem klientów oferując rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. W związku z tym mamy kilka istotnych punktów w swoim programie: chcemy bardziej zdecydowanie przeciwdziałać zmianom klimatycznym, niedoborom zasobów naturalnych i nierównościom społecznym oraz wspólnie z naszymi klientami pozytywnie wpływać na świat, w którym żyjemy.

Dlatego angażujemy się w działania na rzecz ludzi, społeczeństwa i środowiska, których rezultatem ma być lepsza jakość życia dzięki możliwościom, jakie daje technologia. BetterWay. Tak wspólnie budujemy lepszą przyszłość!

Dołącz do #EkipaMediaMarkt i twórz z nami wyjątkowe miejsce!