• Zdjęcie 1/20 - MediaExpert Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - MediaExpert Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - MediaExpert Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - MediaExpert Gdańsk +17 1
 

O nas

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!
Kadra Media Expert to dyrektorzy i managerowie różnych szczebli, doradcy, specjaliści sprzedaży, logistyki, administracji i gospodarki magazynowej. Zatrudniamy ludzi o odpowiednim przygotowaniu zawodowym. Jednocześnie dbamy o to, aby każdy pracownik miał możliwość podniesienia swoich kwalifikacji. Inwestujemy w pracowników, a oni inwestują w Media Expert. Szkolenia, staże, warsztaty i seminaria podnoszące wiedzę zawodową i bezpośredni kontakt z najnowszymi trendami w światowej elektronice to stały element rozwoju naszych zespołów. Obok regularnej rekrutacji zewnętrznej ważne są dla nas awanse wewnętrzne, skąd pochodzi znaczna cześć naszej kadry zarządzającej. W minionym roku kilkadziesiąt osób świętowało 10-letni i dłuższy staż pracy.

O Media Expert często mówimy MY. Spotykamy się w pracy i po pracy. Uczestniczymy w akcjach charytatywnych inicjowanych przez współpracującą z nami Fundację, ale i w tych inicjowanych przez nas samych. I zapraszamy do nich innych. Pomagamy dzieciom. Pomagamy dorosłym. Pomagamy sobie nawzajem jeśli ktoś znalazł się w nagłej potrzebie. Pracujemy razem. Pomagamy razem. Żyjemy razem. Każdego dnia robimy naprawdę dobrą robotę.