Klinika Zdrowego Włosa MEDICAL HAIR Trycholog Medyczny

Klinika Zdrowego Włosa MEDICAL HAIR

Wybierz numer

792-050-676
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
 • Zdjęcie 1/3 - Klinika Zdrowego Włosa MEDICAL HAIR Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/3 - Klinika Zdrowego Włosa MEDICAL HAIR Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/3 - Klinika Zdrowego Włosa MEDICAL HAIR Gdańsk 2

O nas

Nasza placówka opiera się na dwóch filarach: zespole najlepszych specjalistów - trychologów medycznych, posiadających ogromne doświadczenie z pacjentami trychologicznymi oraz na stosowaniu nowoczesnych rozwiązań.
Konsultacja trychologiczna jest dla Ciebie, jeżeli masz problem z:

- wypadaniem włosów,
- przetłuszczaniem się skóry głowy i włosów,
- łojotokowym zapaleniem skóry głowy,
- łupieżem,
- łuszczycą,
- suchą skórą głowy,
- grzybicą skóry głowy,
- łysieniem androgenowym,
- łysieniem telogenowym,
- łysieniem plackowatym,
- chcesz zagęścić i wzmocnić włosy.
 
W naszej Klinice zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie trychologiczne. Zajmujemy się zagęszczaniem i regeneracją włosów, a także leczeniem licznych schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy m.in.: łysienia androgenowego, łysienia plackowatego, łysienia bliznowaciejącego, wypadania włosów, łojotokowego zapalenia skóry głowy, łupieżu, łuszczycy skóry głowy, grzybicy skóry głowy oraz atopowego zapalenia skóry głowy.

Diagnostykę wykonujemy na podstawie szczegółowego wywiadu z pacjentem, trichoskopii - cyfrowego badania skóry głowy i ujść mieszków włosowych, biopsji trychologicznej oraz laboratoryjnych badań diagnostycznych, niezbędnych do postawienia trafnej diagnozy. Opracowując plan leczenia indywidualnie dostosowujemy m.in. specjalistyczne zabiegi trychologiczne oraz doustne i miejscowe środki farmaceutyczne - w tym preparaty trychologiczne hamujące łysienie oraz stymulujące porost włosów, wywodzące się z najlepszych włoskich laboratoriów farmakologicznych. Zwracamy uwagę na właściwą dietę i naturalne sposoby leczenia, a co najistotniejsze - na znalezienie i wyeliminowanie przyczyny problemu. Współpracujemy z dietetykiem, lekarzem chorób wewnętrznych, endokrynologiem, alergologiem i psychologiem.
 

Opinie (1)

Anna
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Serdecznie polecam Panią trycholog! Dobrała mi serie zabiegów na rzadkie, mocno wypadające wlosy po covid. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, po 3 miesiącach wlosy dłuższe o 5 cm i naprawde gęste. To dziala! Profesjonalne podejscie w fantastycznej atmosferze!

w kategorii

Trycholodzy

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • ocena ogólna:
  6
 • przystępność cen:
  6