MEDISS Dental Clinic

MEDISS

Wybierz numer

888-600-660
r...@mediss.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - MEDISS Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - MEDISS Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - MEDISS Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - MEDISS Gdańsk +16 1
 

O nas

Jesteśmy nowoczesną gdańską kliniką stomatologiczną oferującą swoim Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną, w tym leczenie implantologiczne. Posiadamy wiedzę oraz możliwości technologiczne na światowym poziomie. Zapraszamy!
MEDISS Dental Clinic to dwie placówki stomatologiczne zlokalizowane na osiedlach Gdańsk Wrzeszcz i Morena. Naszym pacjentom zapewniamy najwyższą jakość usług. Sukcesywnie podnosimy kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach poznając nowe techniki zabiegowe. Każda osoba, która odwiedza nasz gabinet, jest traktowana indywidualnie. Cechuje nas przyjazne podejście, a poczucie bezpieczeństwa pacjentów oraz ich zadowolenie z rezultatów leczenia jest dla nas priorytetem
Jesteśmy nowoczesną gdańską kliniką stomatologiczną oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną w tym leczenie implantologiczne. Pracujemy na certyfikowanych implantach klasy PREMIUM niemieckiego koncernu BEGO.
Stanowimy zespół profesjonalistów, otwartych i gotowych do pomocy. Dbamy o to, aby wizyta w naszych gabinetach była dla Państwa miła i przebiegła w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.
Mediss to to gwarancja usług i obsługi na najwyższym poziomie. Posiadamy wiedzę oraz możliwości technologiczne na światowym poziomie, a dzięki nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym (TOMOGRAF 3D, PANTOMOGRAF Z CEFALOMERIĄ, MIKROSKOPY STOMATOLOGICZNE) oraz wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wykryć i wyleczyć choroby jamy ustnej. Pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach najwyższej jakości,.
W Medissie zadbamy o Państwa uśmiech. Oferujemy pełen zakres leczenia stomatologicznego dla dzieci i dorosłych:

- Protetyka - licówki, korony zębowe, protezy
- Chirurgia stomatologiczna
- Ortodoncja
- Stomatologia estetyczna
- Stomatologia zachowawcza - leczenie pod mikroskopem
- Wybielanie zębów
- Higienizacja
- Stomatologia dziecięca
 
Udogodnienia dla pacjentów
Dogodne godziny pracy gabinetu – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, umożliwiamy im umówienie się na wizytę w dogodnych terminach. Nasze gabinety są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20, a także w sobotę 10-14.
Komfortowe gabinety – przyjmujemy pacjentów w komfortowych klimatyzowanych, w pełni wyposażonych gabinetach, w których mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalistów.
Dogodne formy płatności – wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych pacjentów przyjmujemy płatności: gotówką, kartą oraz blikiem.
Bezpłatny parking dla pacjentów – osoby, które przyjechały do nas własnym samochodem, mogą pozostawić go na miejscach parkingowych znajdującym się przy naszych placówkach.