Po umówieniu telefonicznym

Medycy w Sercu Gdyni Specjalistyczne Centrum Medyczne

81-386 Gdynia, gen. Józefa Bema 5/2
((nr 2 na domofonie oznaczony etykietą: Medycy w Sercu Gdyni)) Mapka
666-292-928, 666-292-928
r...@wsercugdyni.pl pokaż
www.wsercugdyni.pl
zamów online
/wsercugdyni
/medycy
Godziny otwarcia
Psycholog
czw9:00 - 20:00
Uprzejmie informujemy, że obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna / online na wizyty do specjalistów.
Kardiolog
wt15:00 - 21:00
Uprzejmie informujemy, że obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna / online na wizyty do specjalistów.
Prywatna klinika / spółdzielnia
wt15:00 - 20:00
śr14:00 - 20:00
czw14:00 - 21:00
pt9:00 - 14:00
sob9:00 - 18:00
Uprzejmie informujemy, że obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna / online na wizyty do specjalistów.
Współdzielenie biura - coworking
codziennieod 9:00
Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Po umówieniu telefonicznym

O nas

świadczymy usługi medyczne pacjentom w różnym wieku; echo serca, usg dopler naczyń, holter ekg i ciśnieniowy; specjalistom z branży medycznej oferujemy współpracę w tzw. co-working i wynajem gabinetów (fizjo., lek., psych., dietet. itp. ).

Szanowni Państwo,
jesteśmy placówką świadczącą usługi medyczne z zakresu kardiologia, psychologia, psychoterapia poznawczo-behawioralna, endokrynologia dziecięca, pediatria, psychiatria, fizjoterapia, dietetyka.

1. W ramach konsultacji psychologicznych przyjmowani są dorośli i dzieci. Wykonujemy badania poziomu inteligencji, pamięci i funkcjonowania poznawczego, kompetencji rodzicielskich i wiele innych. Przy współpracy z psychiatrą zajmujemy się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy problemów psychicznych.
2. W ramach usług kardiologicznych przyjmowani są dorośli i młodzież. Wykonujemy badania obrazowe serca i naczyń (echo serca dorośli i dzieci, usg dopler tętnic szyjnych i kręgowych, usg dopler tętnic kończyn górnych, usg dopler tętnic kończyn dolnych), 24-godzinne monitorowanie ciśnienia tętniczego krwi metodą holtera (holter ciśnieniowy) oraz 24 i 48-godzinne monitorowanie ekg metodą holtera (holter ekg; 3-kanałowy i 12-kanałowy).
3. W ramach usług fizjoterapeutycznych przyjmowani są szczególnie dzieci i dorośli. Prowadzimy fizjoterapię w oparciu o osteopatię i masaż powięziowy oraz dostępne techniki adekwatne do potrzeb
4. W ramach diagnostyki endokrynologicznej wykonujemy przesiewowe badanie usg tarczycy, w szczególności dzieci.
5. Przy współpracy z dietetykiem w sposób kompleksowy pomagamy naszym pacjentom w redukcji i utrzymaniu wagi ciała.
6. Prowadzimy kompleksową diagnostykę omdleń, zasłabnięć, otyłości, kołatania serca, bólów w klatce piersiowej, duszności i wielu innych problemów zdrowotnych.
7. Opiniujemy o stanie zdrowia do różnych instytucji.

W naszej placówce stawiamy na edukację, dobre samopoczucie naszych pacjentów i prywatność, dlatego wizyty i badania odbywają się w sposób kameralny, w o umówionych wcześniej porach, z zachowaniem standardów i obostrzeń związanych z obecnie trwającą pandemią SARS-CoV-2 (COVID19).

Jeżeli jesteś specjalistą z szeroko pojętej branży medycznej i chciałbyś z nami nawiązać współpracę w ramach wynajmu wyposażonych gabinetów (m.in. medycznych, psychologicznych, czy wyposażonej sali fizjoterapeutycznej) lub szerszej współpracy w ramach tzw. medical co-working - po szczegóły zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wsercugdyni.pl.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »