Medycyna Mitochondrialna

adres
83-050 Bielkówko, Dworcowa 28
telefon
58 691-72-00, 607-226-506  fax:  58 691-72-00
e-mail
m...@gmail.com pokaż
www
medycyna-mitochondrialna.pl
 
sklep internetowy
Godziny otwarcia
pn-pt8:30 - 17:00
sob11:00 - 12:00
Dział obsługi klienta czynny od pon.-piątku 9:00 - 17:00, sobota od 11:00-12:00

O nas

Substancje mitotropowe nazywane mitoceutykami, odpowiadają na potrzeby współczesnego człowieka. Odżywiają i regenerują mitochondria czyli nasze wewnętrzne elektrownie. Preparaty spełniają wysokie standardy żywieniowe z zachowaniem standardów GMP.

Medycyna Mitochondrialna to najszybciej rozwijająca się gałąź medycyny. 
Podmiotem w medycynie mitochondrialnej są małe organelle komórkowe mitochondria.
Działania medycyny mitochondrialnej skierowane są na ochronę i regeneracje mitochondrium.

Terapia mitochondrialna może być skuteczna w chorobach neurodegeneracyjnych, w przewlekłej boreliozie,w zapaleniu plamki żółtej (AMD),w autyzmie,w zespole przewlekłego zmęczenia, w schorzeniach mięśnia sercowego, w fibromialgii, po udarach, w otyłości.

Terapia mitochondrialna na każdym etapie może być monitorowana poprzez wykonanie badań biochemicznych.

Nadmiar emocji, nieprzewidziane sytuacje krytyczne, stres, traumatyczne przejścia to wszystko w niewidzialny sposób doprowadza do mikrouszkodzeń w mitochondriach komórkowych. Aby  obciążające wydarzenia jak najmniej powodowały uszkodzeń  w organellach komórkowych należy je chronić i wzmacniać.
Rozpoznawanie, niwelowanie stanów zapalnych w naszym organizmie a także aktywowanie mitochondriów i naprawa zaburzeń w ich obrębie to główne zadanie medycyny mitochondrialnej.​
Substancje mitototropowe to najważniejszy element w terapii mitochondrialnej.

Nasze produkty oznaczone są logiem Dr F Enzmann, który jest niekwestionowanym autorytetem i propagatorem  medycyny mitochondrialnej na całym świecie.

Dr F. Enzmann wykorzystuje osiągnięcia medycyny mitochondrialnej jako uzupełnienie medycyny klinicznej z bardzo dobrym skutkiem.

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości,w odpowiednio wysokich porcjach i formie. Doskonale opracowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami.

W oparciu o 50 lat badań i praktyki, niemieckie Laboratorium MSE dr Franz Enzmann, gwarantuje zachowanie najwyższej czystości preparatów i niezmienność składu.

Zapraszamy również do tematycznego bloga na stronie: https://mitochondrialna.pl/

Zdjęcia