Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Chełm

80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 1A
(Chełm) Mapka

znajduje się w Versus Centrum Handlowe

 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 300-00-23
b...@megamocnichelm.pl pokaż
https://megamocni.edu.pl
/megamocnizlobkiiprzedszkola
Godziny otwarcia
pn-pt6:00 - 18:00

O nas

MegaMocni Chełm to doskonale wyposażone, ponad 70-metrowe sale, będące wyznacznikiem nowych standardów opiekuńczo-wychowawczych. Placówka posiada własną kuchnię, duży taras i salę gimnastyczną, co sprawia, że przedszkole i żłobek na Chełmie to idealne miejsce do rozwoju najmłodszych dzieci.

Niepubliczne Żłobki i Przedszkola MegaMocni powstały z inicjatywy Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju DyNaMo. Działając od 2013 roku wiemy doskonale, że pierwsze lata życia są kluczowe w kształtowaniu osobowości. Dokładamy więc wszelkich starań, by należycie dbać o intelektualny i emocjonalny rozwój naszych podopiecznych. Wykwalifikowana kadra to gwarant wysokiego poziomu kształcenia, bezpieczeństwa i w pełni profesjonalnej opieki. Aktualnie zarządzamy 6 placówkami zlokalizowanymi w gdańskich dzielnicach: Zaspa, Strzyża, Chełm, Jasień, Stogi, Suchanino; a także jednym obiektem w Gościcinie.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Przedszkola

 • opieka:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Kornelia - opinia

Ciesze się, że trafilismy na megamocnych. Duza placówka, miłe panie, a ceny jak w każdym prywatnym przedszkolu, więc przełknelismy. musieliśmy się przeprowadzić i nie opłaca mi sie już tam wozić syna, ale polecam tym, co mieszkają niedaleko :)

 • Kornelia
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »