Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino

Gościcino 84-241, Fabryczna 5inne oddziały (9)

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino

Wybierz numer

511-034-270
g...@megamocni.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino Gościcino 4
  • Zdjęcie 2/10 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino Gościcino 3
  • Zdjęcie 3/10 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino Gościcino 2
  • Zdjęcie 4/10 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino Gościcino +7 1

TV Filmy

1

Gościcino Naturalnie

Artykuły o nas

O nas

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino mieści się w zabytkowym dworku, w otoczeniu zieleni i drzew. Placówka zlokalizowana jest na skraju Gościcina, obok Wejherowa. W pobliżu żłobka i przedszkola znajduje się stacja kolejowa Gościcino Wejherowskie.

Przestronne i jasne wnętrza dworku wzbogacone są kolorowymi detalami inspirowanymi tradycyjnym haftem kaszubskim. Otaczająca zieleń, wielki ogród i plac zabaw to doskonałe miejsce do eksploracji i radosnej zabawy.

Jako Stowarzyszanie Twórczego Rozwoju „DyNaMo” prowadzimy jedną z największych sieci placówek edukacyjnych na Pomorzu. Nasze żłobki i przedszkola znajdują się na terenie Gdańska, Gdyni, Borkowa, Gościcina i Gowidlina, a od 2023 roku do grona MegaMocnych dołączyła także pierwsza szkoła podstawowa w Gowidlinie.

Oceny (2)

Izabela
Termin usługi: lipiec 2023

Moja córka chodzi do waszej placówki do Gościcina . Tegoroczne zakończenie roku przerosło moje oczekiwania !! Było super ! Pani dyrektor wraz z Paniami tak wszystko przygotowały że lepszego zakończenia nie mogliśmy sobie wymarzyć ️ najlepsze przedszkole , najlepsza pani dyrektor i najlepsi nauczyciele ️ oczywiście panie które są odpowiedzialne za kuchnie itd również zaangażowanie na 100% ️

Przedszkola

6.0
Dex
Termin usługi: styczeń 2021

Super klimat mile Panie jestem zadowolony z opieki nad moim dzieckiem

Przedszkola

6.0