Przedszkole i Żłobek MegaMocni Strzyża

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Strzyża

Wybierz numer

453 052 715
s...@megamocni.edu.pl pokaż
Otwarte do 17:30 więcej
Ocena 6.0 (3 oceny) + Oceń
  • Zdjęcie 1/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Strzyża Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Strzyża Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Strzyża Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Przedszkole i Żłobek MegaMocni Strzyża Gdańsk +6 1
 

TV Filmy

3

Dzień Dinozaura

O nas

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Strzyża zlokalizowany jest w spokojnej, zielonej dzielnicy Strzyża. To obiekt doskonale skomunikowany z Wrzeszczem i Oliwą. To miejsce blisko głównych części miasta z dobrym dojazdem do rosnącego centrum korporacyjnego w Oliwie oraz osiedla Garnizon.

MegaMocni Strzyża jest placówką kameralną i przytulną. Dzięki bliskości skwerów podczas spacerów zapoznajemy dzieci z codziennością miejskiego życia, a pobliski las stwarza okazję do zapoznania z przyrodą.

Jako Stowarzyszanie Twórczego Rozwoju „DyNaMo” prowadzimy jedną z największych sieci placówek edukacyjnych na Pomorzu. Nasze żłobki i przedszkola znajdują się na terenie Gdańska, Gdyni, Borkowa, Gościcina i Gowidlina, a od 2023 roku do grona MegaMocnych dołączyła także pierwsza szkoła podstawowa w Gowidlinie.

Oceny (3)

Natalia
Termin usługi: czerwiec 2024

Z czystym sumieniem i sercem polecam MegaMocnych na Strzyża w Gdańsku. Mój synek uczęszczał tam od żłobka po skończonym roku i właśnie kończy w tej samej placówce przedszkole. Panie są młode, przemiłe, z powołaniem wykonują swoją pracę. Przez tyle lat nigdy nie miałam żadnej nieprzyjemnej sytuacji. Moje dziecko zawsze było tu szczęśliwe i dla mnie to najlepszy wyznacznik.

Przedszkola

6.0
Magdalena
Termin usługi: październik 2023

Nasz synek uczęszcza do przedszkola MM Strzyża drugi rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z organizacji jak i z opieki niezwykle zaangażowanych, miłych i kochających dzieci pań nauczycielek. Z całego serca polecamy tę placówkę!

Przedszkola

6.0
Klaudia
Termin usługi: maj 2023

Cudowne miejsce dla dzieci. Panie w żłobku są bardzo miłe, ciepłe i niezwykle zaangażowane. Podchodzą indywidualnie do każdego dziecka. Wszelkie informacje przekazywane są na bieżąco. Najważniejsze - córka chodzi tam z ogromną przyjemnością! Rodzic czuje się wspierany i angażowany w życie placówki: organizowane są przedstawienia z rodzicami, spotkania, warsztaty (również weekendowe jako atrakcje dla dzieci). Dyrektor jest bardzo otwarty na współpracę. Polecam tę placówkę.

Żłobki

6.0