Mestenza - Wynajem aut luksusowych

znajduje się w Galeria Metropolia

Mestenza

Wybierz numer

58 733-50-50 507-111-166
b...@mestenza.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/17 - Mestenza Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/17 - Mestenza Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/17 - Mestenza Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/17 - Mestenza Gdańsk +14 1

O nas

Witamy w świecie komfortu i luksusu!
"Z pasji do samochodów i zamiłowania do luksusu zbudowaliśmy markę premium, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów. " - mówi Rafał Grzebin, pomysłodawca i Prezes firmy Mestenza,
Wybierz interesujący Cię samochód i ciesz się podróżowaniem samochodem Twoich marzeń, takim jak amerykański Cadillac Escalade, unikalny Ford Mustang Bullitt, sportowe Infiniti, czy w pełni elektryczny Nissan.

Uwaga! Nowość w ofercie! Wynajmij tylko teraz w promocji super szybkie czerwone Subaru WRX! Napęd na cztery koła, 5.9 sekundy do setki, bogate wyposażenie. Sprawdź.

Odwiedzasz Trójmiasto turystycznie lub biznesowo? Wypożycz samochód premium w atrakcyjnej cenie. Wyróżnij się i podróżuj komfortowo.

A może potrzebujesz wypożyczyć samochód z kierowcą?
Planujesz ślub? Potrzebujesz samochód na kawalerski, panieński, studniówkę?

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam czego potrzebujesz, a my sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Wszystkie samochody dostępne są zarówno w opcji wypożyczenia bez kierowcy, jak i z kierowcą.

"Z pasji do samochodów i zamiłowania do luksusu zbudowaliśmy markę premium, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów." - mówi Rafał Grzebin, pomysłodawca i Prezes firmy Mestenza,

Mestenza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, ul. Staropolska 32B, 80-180 Kowale, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000513222, NIP 9571074120, REGON 222104561. Prezes Rafał Grzebin. Kapitał zakładowy 940 000,00 zł.

Opinie (1)

pober
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020 

Zrobiliśmy sobie wycieczkę z Częstochowy do Trójmiasta. Jeździliśmy ich Infinity i było naprawdę spoko. Auto super przygotowane i niezawodne. Wszystko mieliśmy załatwione wcześniej, a na miejscu czekał już na nas samochód. Moim zdaniem znakomicie wykonana robota!

w kategorii

Wypożyczalnie samochodów

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość asortymentu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6