Metoda Hamonda - Naucz Się Płynnie Mówić!

Metoda Hamonda

Wybierz numer

518-810-077
k...@metodahamonda.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Innowacyjna metoda nauczania języków obcych! Metoda oparta na wykorzystaniu struktur pamięci długotrwałej, dzięki którym każdy potrafi mówić płynnie w języku macierzystym. Specjalny system przekłada tą umiejętność na naukę języka obcego. Sprawdź to!
Naucz się języka wykorzystując innowacyjną Metodę Hamonda!

Ucz się jak dziecko - w naszej metodzie wykorzystujemy naturalne struktury człowieka, które pozwalają na naukę języka w sposób w jakim uczą się go po raz pierwszy dzieci do 5-tego roku życia.

Zapominijmy o nudnym zapamiętywaniem słówek, gramatyki czy pracami domowymi. W oparciu o wiedzę i szkolenia na temat umysłu automatycznego wprowadzamy najbardziej użyteczną gramatykę, bazę najczęściej stosowanych slów i zwrotów z wykorzystaniem form bezokolicznikowych, aby przyspieszyć i usprawnić waszą komunikację. Całość realizujemy w trakcie zajęc pod czujnym okiem naszych lektorów.

Nie bój się mowić! W trakcie zajęć dbamy o odpowiednie opanowanie słównictwa i wspólnymi siłami pokonujemy bariery językowe aby w przyszłości pokonać strach przed mówieniem.

Serdecznie zapraszamy na kursy stacjonarne w Gdyni lub Gdańsku oraz na zajęcia online!

 

Oceny (10)

Agnieszka
Termin usługi: luty 2024 

Polecam, można się otworzyć i wiele nauczyć. Metoda inna niż wszystkie, ale działa cuda

Szkoły językowe

6.0
Małgorzata Formela
Termin usługi: kwiecień 2024 

Bardzo dobra metoda nauki języka (w moim przypadku angielskiego). Po wielu próbach przyswojenia "na stałe" słów, zwrotów, a przede wszystkim przełamania oporów w mówieniu, zadziałało;-)) teraz nie obawiam się konwersacji, choć jeszcze mocno niedoskonałej. Na początku , tzn. od połowy października ub. roku - czyli po półrocznej nauce, w zasadzie w 90% tylko na spotkaniach (1,5 godziny, 2 razy w tygodniu) mój mózg w końcu zaskoczył i zapamiętał na stałe taką ilość słów i zwrotów, o jakiej wcześniej mogłabym pomarzyć (a dodam, że w moim wieku - 62 lata, to już nie jest takie proste). Metoda szybkiego, można nawet powiedzieć błyskawicznego feedbacku (porównuję to do gry w ping-ponga) daje rzeczywiste efekty. Polecam naukę metodą Pana Michała Hamonda wszystkim poszukującym dobrej szkoły nauki języka angielskiego.

Szkoły językowe

6.0
Dominika
Termin usługi: kwiecień 2024 

Świetna metoda. Pozwoliła mi w relatywnie krótkim czasie przełamać barierę językową. Polecam!

Szkoły językowe

6.0
Sandra
Termin usługi: kwiecień 2024 

Super metoda. W bardzo krótkim czasie widać rezultaty. Serdecznie polecam!

Szkoły językowe

6.0
Wojciech
Termin usługi: marzec 2024 

Wspaniała metoda. Rzeczywiście widać szybko postępy.

Szkoły językowe

6.0
Tomek
Termin usługi: luty 2024 

Zapowiadało się Super, zajęcia z lektorem były ciekawe i budujące. Podpisałem umowę na rok szkolny i wywiązywałem się z jej postanowień. Jednak tydzień temu zadzwonił do mnie p Michał ( właściciel szkoły ) z informacją że mój Lektor zostaje zwolniony a moja grupa rozwiązana. Kiedy zapytałem co dalej odpowiedział , że coś wymyśli że prosi o chwilę cierpliwości - zgodziłem się poczekać. Jednak kolejnego dnia już zmienił front , i poinformował mnie że " poczuł" że powinniśmy natychmiast zakończyć Naszą współpracę! Podpisana Umowa go jak widać nie interesuje i zawarte w niej zapisy. Jestem totalnie rozczarowany postawą właściciela szkoły. W mojej ocenie DNO

Szkoły językowe

1.0
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2023 

Polecam, można się otworzyć i wiele nauczyć. Najskuteczniejsza metoda dla mnie.

Szkoły językowe

6.0
Katarzyna
Termin usługi: lipiec 2023 

Super szkoła, zajęcia są prowadzone w ciekawy i skuteczny sposób, Dzięki metodzie Hamonda przełamała barierę językową. Polecam

Szkoły językowe

6.0
Mirek
Termin usługi: lipiec 2023 

Kurs po którym zarobiłem największe postępy naprawdę polecam

Szkoły językowe

5.8
oszukanakursantka
Termin usługi: luty 2023 

Dramat. Odradzam wszystkim tę pożal się Boże szkołę. Koncepcja braku gramatyki przy nauce języka przez kilka lat jest co najmniej śmieszna. Po kilku miesiącach, tudzież latach nauki wciąż mówi się "Kali jeść, Kali być". Założyciel myśli że wynalazł koło na nowo i jego metoda jest rewolucyjna... Niestety prawda jest taka że jest zwykłym oszustem, gdyż jest osobą niekompetentną i poddany próbie nie odróżnia czasu perfect od strony biernej.

Szkoły językowe

1.0