Metoda Hamonda - naucz się płynnie mówić

Metoda Hamonda

Wybierz numer

518-810-077
k...@metodahamonda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 

O nas

Innowacyjna metoda nauczania języków obcych! Metoda oprarta na wykorzystaniu struktur pamięci długotrwałej, dzięki którym każdy potrafi mówić płynnie w języku macierzystym. Specjalny system przekłada tą umiejętność na naukę jezyka obcego. Sprawdź to!
Naucz się języka wykorzystując innowacyjną Metodę Hamonda!

Ucz się jak dziecko - w naszej metodzie wykorzystujemy naturalne struktury człowieka, które pozwalają na naukę języka w sposób w jakim uczą się go po raz pierwszy dzieci do 5-tego roku życia.

Zapominijmy o nudnym zapamiętywaniem słówek, gramatyki czy pracami domowymi. W oparciu o wiedzę i szkolenia na temat umysłu automatycznego wprowadzamy najbardziej użyteczną gramatykę, bazę najczęściej stosowanych slów i zwrotów z wykorzystaniem form bezokolicznikowych, aby przyspieszyć i usprawnić waszą komunikację. Całość realizujemy w trakcie zajęc pod czujnym okiem naszych lektorów.

Nie bój się mowić! W trakcie zajęć dbamy o odpowiednie opanowanie słównictwa i wspólnymi siłami pokonujemy bariery językowe aby w przyszłości pokonać strach przed mówieniem.

Serdecznie zapraszamy na kursy stacjonarne w Gdyni lub Gdańsku oraz na zajęcia online!