Mind Dock

Mind Dock

Wybierz numer

58 767-79-80
i...@minddock.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Mind Dock Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Mind Dock Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Mind Dock Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Mind Dock Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

36

Mind Dock Coworking w budynku Dyrekcji

O nas

Miejsce, w którym rozpoczniesz #nowehistorie
Umiejscowiony na dwóch najwyższych piętrach historycznego budynku Dyrekcji, zlokalizowanego w samym sercu terenów dawnej Stoczni Gdańskiej, Mind Dock oferuje wyjątkowe środowisko, w którym historyczna atmosfera łączy się z nowym, odświeżonym wnętrzem, obejmującym w pełni umeblowane miejsca do pracy oraz wygodne strefy wypoczynkowe, integracyjne i socjalne, sprzyjające nawiązywaniu relacji.

Mind Dock oferuje szeroką gamę przestrzeni, od cichych małych zakątków i pokoi do pracy w skupieniu po bardziej powszechne, otwarte przestrzenie do spotkań biznesowych i towarzyskich. Jest to doskonała przestrzeń dla freelancerów, start-upów, a także małych firm, poszukujących elastycznych i gotowych rozwiązań typu plug & play, w których można wynająć 1 lub więcej biurek na dowolny okres.

Nawiązaliśmy współpracę z ZapFloorHQ, firmą technologiczną z Belgii, która oferuje platformę dla najemców budynku Dyrekcji i społeczności Mind Dock. Aplikacja ZapFloorHQ zapewnia płynną i bezproblemową obsługę członkom Mind Dock’a. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą rezerwować swoje biurka, sale konferencyjne oraz ustalać płatności za najem i inne świadczone usługi.

Wejdź na www.minddock.pl, aby zapoznać się z pełną ofertą i zarezerwować swoją wizytę w Mind Dock.