Foto Miruś 1948

81-601 Gdynia, Amona 40L
(wejście od ul. Jowisza) Mapka

Miruś obiekty w tej lokalizacji (1) »

 
Inne oddziały:
58 621-42-23, 502-371-054
s...@fotomirus.pl pokaż
www.fotomirus.pl
Godziny otwarcia
pn-czw10:00 - 17:00
pracujemy normalnie od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-17:00

Napisali o nas

  • Tak retuszowano zdjęcia kilkadziesiąt lat temu
    Tak retuszowano zdjęcia kilkadziesiąt lat temu artykuł historyczny 31 maja 2017 (48 opinii) Niektórzy nie wyobrażają sobie przygotowania zdjęć bez programów ułatwiających szybki retusz niedoskonałości. Kilkadziesiąt lat temu, choć nie było jeszcze Photoshopa,...

O nas

Zdjęcia biznesowe, do dokumentów, sesje rodzinne, brzuszkowe i noworodkowe. Wykonujemy profesjonalny retusz high-end oraz glamour, dysponujemy w pełni wyposażonym studio, wykonujemy także zdjęcia w terenie.

Foto Miruś to marka, która w historię Gdyni wpisuje się od 1948 roku, kiedy założyciel studia fotograficznego, Roman Męcik, otworzył zakład na ul. Starowiejskiej 43. Przez 70 lat zakład działał niemal nieprzerwanie, zmieniając lokalizację i przenosząc się do dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.
Obecnie Foto Miruś specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć biznesowych, sesji noworodkowych, ciążowych, a także zdjęć rodzinnych. Wielu klientów ceni firmę także za zdjęcia do dokumentów i profesjonalną obsługę w zakresie wydruków wielkoformatowych. Firma rozszerzyła swoją działalność o usługi poligraficzne, które oferuje pod marką Studio-FM.

Szeroka gama usług na naszej nowej stronie internetowej www.fotomirus.pl

Zapraszamy również do naszej drukarni on-line, pod adresem www.studio-fm.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »