Mistrzowie Tattoo Gdańsk

Mistrzowie Tattoo Gdańsk

Wybierz numer

733-309-090
g...@mistrzowietattoo.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Mistrzowie Tattoo Gdańsk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Mistrzowie Tattoo Gdańsk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Mistrzowie Tattoo Gdańsk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Mistrzowie Tattoo Gdańsk Gdańsk +27 1
 

O nas

Mega komfortowe Studio Tattoo w Gdańsku. 5 tatuażystów, sterylność, najnowsze technologie, precyzja i wariacki klimat. Tatuaże czarno białe, kolorowe i covery. Zobacz nasze prace i odwiedź nas. Zapraszamy: )
Zbierając ku sobie  przyjaciół  z dużym bagażem doświadczeń przeniesionych do wspólnej pracy w zawodzie, w 2018 roku narodzili się „Mistrzowie Tattoo” – ekskluzywne miejsce w Gdańsku, które nasycone jest mistrzowską pasją. Atmosferę i rozmowy o wszystkim każdy będzie miło wspominał. Nie staramy się eksperymentować, lecz słuchać klientów tworząc sztukę  o charakterystycznym dla Nas stylu. Tatuaże, to nasza mistrzowska pasja.
Dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług. Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Modne są inne wzory, a tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług.
Tatuaże stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne. Dlatego też staramy się nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a większość prac pochodzi z własnych zbiorów niepowtarzalnych projektów. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Wyposażyliśmy nasze studio tattoo w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, profesjonalne fotele, ekskluzywne wyposażenie, specjalistyczne oprogramowanie oraz sprzęt do kontroli sterylizacji. Całe Studio spełnia najbardziej rygorystyczne warunki sanitarne. Jest eleganckie, komfortowe , klimatyzowane i bezpieczne.
Tak jak pracujemy nad wizerunkiem studia, tak samo cały nasz wysiłek kierujemy na podnoszenie poziomu wykonywania tatuaży. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, które zapewniamy w trakcie każdego zabiegu. Wszystkie narzędzia używane przez nas są sterylne i wyłącznie jednorazowego użytku. Barwniki najlepszych światowych firm, posiadają certyfikaty i są kupowane u przedstawicieli w Polsce.
W naszym studio wykonujemy tatuaże w różnych stylach, czarno białe, kolorowe, a także mamy specjalistów od wykonywania coverów.  Ponadto posiadamy specjalistyczny medyczny laser do usuwania tatuażu. Usługi usuwania laserowego tattoo wykonujemy w naszym 2 studio w Rumi.
Zatrudniamy wielu tatuażystów specjalizujących się w różnych stylach.
Dzięki dużemu zespołowi i nieograniczonych możliwościach zapewniamy szybkie terminy i prace na najwyższym poziomie. Projekty tatuaży są wykonywane przy Kliencie, aż do akceptacji projektu. Nasi tatuatorzy w oparciu o swoje duże doświadczenia przenoszą wizje Klientów i swoje najpierw na ekrany monitorów, a następnie na skórę.
Ponad wszystko cenimy zadowolenie wielu naszych klientów.    Nasze prace można podziwiać w całym województwie pomorskim. Tattoo – Tatuaże wykonujemy w naszym Studio Tattoo dla Klientów z takich miast jak Słupsk, Lębork, Wejherowo, Reda, Rumia, Władysławowo, Puck, Bytów, Kościerzyna,  Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Elbląg i innych okolic.  Prowadzimy swój FanPage (Mistrzowie Tattoo Gdańsk) oraz Instagram Mistrzowie Tattoo Gdańsk, gdzie są również wstawiane nasze aktualne prace oraz organizowane co jakiś czas konkursy.
 
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do Studia.