Mistrzowie Tattoo Gdynia

Mistrzowie Tattoo Gdynia

Wybierz numer

733-362-220
g...@mistrzowietattoo.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Mistrzowie Tattoo Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Mistrzowie Tattoo Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Mistrzowie Tattoo Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Mistrzowie Tattoo Gdynia Gdynia +27 1
 

O nas

Mega komfortowe Studio Tattoo w Gdyni. 6 tatuażystów, sterylność, najnowsze technologie, precyzja i wariacki klimat. Tatuaże czarno białe, kolorowe i covery. Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu. Zobacz nasze prace i odwiedź nas. Zapraszamy: )
Zbierając ku sobie przyjaciół z dużym bagażem doświadczeń przeniesionych do wspólnej pracy w zawodzie, w 2014 roku narodzili się „Mistrzowie Tattoo” – ekskluzywne miejsce w Rumi, które nasycone jest mistrzowską pasją. 3 lata później otworzyliśmy następne studio w Gdańsku. Na mapie brakowało nas tylko w Gdyni, a zatem i tu otworzyliśmy 3 studio.
Atmosferę i rozmowy o wszystkim każdy będzie miło wspominał. Nie staramy się eksperymentować, lecz słuchać klientów tworząc sztukę o charakterystycznym dla Nas stylu. Tatuaże, to nasza mistrzowska pasja.
Dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług. Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Modne są inne wzory, a tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług.
Tatuaże stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne. Dlatego też staramy się nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a większość prac pochodzi z własnych zbiorów niepowtarzalnych projektów. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Wyposażyliśmy nasze studio w najnowsze na rynku technologie, profesjonalne fotele, ekskluzywne wyposażenie, specjalistyczne oprogramowanie oraz sprzęt do kontroli sterylizacji. Całe Studio spełnia najbardziej rygorystyczne warunki sanitarne. Jest eleganckie, komfortowe i bezpieczne.
Tak jak pracujemy nad wizerunkiem studia, tak samo cały nasz wysiłek kierujemy na podnoszenie poziomu wykonywania tatuaży. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, które zapewniamy w trakcie każdego zabiegu. Wszystkie narzędzia używane przez nas są sterylne i wyłącznie jednorazowego użytku. Barwniki najlepszych światowych firm, posiadają certyfikaty i są kupowane u przedstawicieli w Polsce. Ponadto posiadamy specjalistyczny laser do usuwania tatuażu. Usługi usuwania laserowego tattoo wykonujemy nie tylko na terenie całej aglomeracji trójmiejskiej, ale całego województwa.
Ponad wszystko cenimy zadowolenie wielu naszych klientów. Nasze prace można podziwiać w całym województwie pomorskim. Tatuaże wykonujemy dla Klientów z takich miast jak Słupsk, Lębork, Wejherowo, Reda, Rumia, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Puck, Hel, i innych okolic. Prowadzimy swój FanPage (Mistrzowie Tattoo Gdynia) oraz Instagram mistrzowietattoo_gdynia, gdzie są również wstawiane nasze aktualne prace oraz organizowane co jakiś czas konkursy. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do Studia.
Zespół Mistrzowie Tattoo.
Mistrzowie Tattoo Gdynia
Mistrzowie Tattoo Rumia
Mistrzowie Tattoo Gdańsk