Monting Development Sp. z o.o. SK

Monting Development

Wybierz numer

58 558-80-00
B...@MONTING-DEVELOPMENT.PL pokaż
Otwarte do 15:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Monting Development Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Monting Development Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Monting Development Gdańsk 2
 

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Monting Development to spółka deweloperska, która od lat zdobywa doświadczenie w  branży budowlanej budując zaufanie klientów, dzięki wysokiej jakości wykonania realizowanych inwestycji. Deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Osiedle Oxygen Park zostało zaprojektowane z wizją wygodnego życia przyszłych mieszkańców. Budynki otoczone zielenią, wkomponowany osiedlowy plac z fontanną, place zabaw czy też wybieg dla psów, są silnymi wyróżnikami sąsiedztwa malowniczego Wąwozu Potoku Kowalskiego. Codzienne życie mieszkańców ułatwią lokale usługowe zaprojektowane w ramach inwestycji. Oxygen Park to szczegółowo i kreatywnie przemyślany projekt, który dąży w stronę osiedla samowystarczalnego.
Osiedle charakteryzuje się nowoczesnymi koncepcjami zagospodarowania przestrzeni zielonej i terenów rekreacyjnych tj. siłownia zewnętrzna, strefa relaksu, strefa grilla wszystko po to by móc złapać oddech i cieszyć się życiem. Deweloper zaprojektował nowoczesne, 4 piętrowe budynki mieszkalne z pięknymi przeszklonymi balkonami, loggiami czy też dużymi tarasami z ogródkami. Co więcej wszystkie mieszkania mają przemyślane układy, umożliwiające swobodne aranżowanie przestrzeni zgodnie z potrzebami.
https://www.oxygen-park.pl

Oceny (1)

Gerard
Termin usługi: czerwiec 2022

Cieszę się ,że tak prawy i szlachetny człowiek jakim jest robert lewandowski wreszcie zawitał deweloperką do trójmiasta. Uważam,że jego firma zbuduje takie osiedla w trómieście jak apartamentowce mieszkania wysokiej jakości dla bogatych, średnich i na wynajem klientów. serdecznie witamy pana i FIRMĘ w Gdańsku.

Deweloperzy

6.0