Imprezy i wydarzenia

Mopsy w Potrzebie

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
12 - 13 sierpnia 2017
miejsce:

Targ Węglowy  mapa

adres:
Gdańsk, Targ Węglowy
bilety:
wstęp wolny

W dniach 12-13 sierpnia 2017 r. (sobota i niedziela) Stowarzyszenie ratujące porzucone i wykorzystywane mopsy serdecznie zaprasza na swoje stoisko na Jarmarku Dominikańskim. Będzie można nas znaleźć na Targu Węglowym, pomiędzy Katownią a budynkiem Lotu.Zapraszamy wszystkich - Gdańszczan i turystów, zamopsionych i nie, całymi rodzinami lub w pojedynkę, rano lub wieczorem. Dla odwiedzających nas czworonogów znajdzie się cień oraz miseczka ze świeżą wodą.

Jesteśmy pewni, że na naszym stoisku każdy znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich. Oprócz mopsich gadżetów będzie można nabyć wyroby artystyczne i rzemieślnicze, piękną biżuterię, elementy garderoby, przedmioty dekoracyjne, lustra, plakaty - do wyboru!

Oczywiście cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie naszych podopiecznych. Jesteśmy wolontariuszami, działamy charytatywnie, miejsce na Jarmarku dostaliśmy w prezencie od Miasta (dziękujemy!) - każda zarobiona złotówka będzie wydana na utrzymanie i wyleczenie mopsiaków.

A przy okazji, osoby zainteresowane działalnością Stowarzyszenia będą mogły porozmawiać z naszymi wolontariuszami nie tylko o adopcji.

W ramach imprezy

Cropp Baltic Games 2018
sie 17-20

piątek - poniedziałek, godz. 12:00

bilety 69 zł
Kup bilet
Jarmark Bożonarodzeniowy

5 - 23 grudnia 2018

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Pod patronatem

Aktualne konkursy

  • Przejdź

    2 podwójne zaproszenia

    kategoria: koncerty

    zakończenie: 17.08 (piątek)