Mostostal SA - Yarielys Residence

81-393 Gdynia, Antoniego Abrahama 61/63 Mapka
721-300-766
a...@mostostal-gdynia.pl pokaż
www.mostostal-gdynia.pl
Godziny otwarcia
wt-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00

O nas

Inwestycja Yarielys Residence to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem wielostanowiskowym.

W inwestycji Yarielys Residence znajduje się 29 apartamentów dwu i trzy-pokojowych, z tarasami lub balkonami. Na parterze znajdują się 3 lokale usługowe z szerokimi witrynami. Budynek został zaprojektowany przez gdyńskie biuro projektowe Biernat Architekci. Swoją spokojną, stonowaną architekturą i kolorystyką nawiązuje do tradycji z okresu powstawania miasta w okresie dwudziestolecia ubiegłego wieku. Jako udogodnienie dla mieszkańców w inwestycji Yarielys Residence dostępne będą komórki lokatorskie, pomieszczenie na wózki dziecięce i rowery, zielony taras wypoczynkowy od strony dziedzińca oraz oddzielne stanowisko ładowania samochodów elektrycznych w garażu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zostanie urządzony minipark.
Yarielys Residence cechuje wspaniała lokalizacja, bliskość centrum miasta, morza i zalesionych wzgórz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jednocześnie oraz sąsiedztwo okolicznych parków i atrakcji turystycznych miasta. Gdynia to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miasto portowe z bardzo dobrą infrastrukturą, posiadające liczne atrakcje turystyczne. Do największych należą: Port z Muzeum Emigracji, Marina Gdynia – największa i najnowocześniejsza przystań jachtowa w Polsce, panorama miasta z kamiennej Góry, Skwer Kościuszki z „Darem Pomorza” i „Burzą”, Molo Południowe, słynny Teatr Muzyczny, miejsce dorocznych spotkań środowiska filmowego podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Muzeum Motoryzacji czy Akwarium. Ze względu na dynamiczny rozwój turystyki oraz przedsiębiorczości, Gdynia to doskonała lokalizacja dla deweloperów oraz inwestorów.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Yarielys Residence

  Yarielys Residence

  Gdynia, ul. Abrahama 61/63  Mapka
  • Zabudowa: wielorodzinna, handel i usługi
  • Metraż: od 38 do 89 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie
Mieszkania Gdynia Śródmieście
Mieszkania Gdynia
Mieszkania do wynajęcia Gdynia
Domy na sprzedaż Gdynia