Moto Liga Ośrodek Szkolenia Kierowców

Moto Liga

Wybierz numer

516-689-248
b...@motoliga.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/29 - Moto Liga Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/29 - Moto Liga Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/29 - Moto Liga Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/29 - Moto Liga Gdańsk +26 1
 

TV Filmy

4

Zapraszamy na kurs nauki jazdy :)

O nas

OSK Moto Liga jest prowadzona z rodzinną pasją do motoryzacji oraz nauki jazdy, gdzie stawiamy przede wszystkim na jakość oraz wysokie kompetencje.
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Moto Liga” jest prowadzony z rodzinną pasją do motoryzacji oraz nauki jazdy, gdzie stawiamy przede wszystkim na jakość oraz wysokie kompetencje.

Sercem szkoły jest Szymon Kiedrowski - instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii prawa jazdy (A, B, B+E, C, C+E, D, T) oraz instruktor doskonalenia techniki jazdy typu B.

Swoje ogromne doświadczenie budował przez 13 lat w dużych OSK szkoląc na wysokim poziomie ponad około 1500 kursantów na różnego rodzaju pojazdach (motocyklach, samochodach osobowych, pojazdach ciężarowych, również z przyczepami oraz autobusach).

Zdobył certyfikat "Instruktora Nauki Jazdy Klasy S”, uczestniczył w przeróżnych szkoleniach oraz uhonorowaniem profesjonalnego szkolenia, pracy oraz sukcesem była wygrana w głosowaniu plebiscytu Dziennika Bałtyckiego w 2019 roku na najlepszego "Instruktora Roku” w mieście Gdańsk oraz w kategorii całego Województwa Pomorskiego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i jest prawdziwym pasjonatem motoryzacji.

Moto Liga odzwierciedla sportowego ducha oraz charakter ośrodka, instruktorów w nim pracujących, gdzie "niemożliwe" nie istnieje.

Z każdym kursantem podążamy wspólną drogą do samego końca szkolenia i uzyskania odpowiednio założonego celu czyli zdobycia należytych uprawień do kierowania odpowiednimi pojazdami, umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji na drodze oraz solidnym przygotowaniem do samodzielnego poruszania się w ruchu drogowym - na najwyższym poziomie motoryzacyjnej ligi...

Oceny (8)

Ania
Termin usługi: grudzień 2023 

Zdawałam egzamin w grudniu i gdyby nie Adrianna i Szymon to na pewno bym go nie zdała.. pełen profesjonalizm, mega podejście do kursanta, ogrom wiedzy i pomocy. Uważam, że każdy kto chce pójść na jazdy to powinien wybrać motoligę. bardzo polecam! ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Renata
Termin usługi: październik 2023 

Serdecznie polecam! Szymon to dzięki Tobie egzamin zaliczony bezbłędnie przy pierwszym podejściu! Podziwiam Cię za spokój, opanowanie ale przede wszystkim za dar przekazywania wiedzy. Twoje słowa : upewnienie, skupienie, koncentracja, nogi do zbiornika, luźna góra, będą towarzyszyły mi przy każdym wsiadaniu na motocykl. Dzięki Tobie byłam tak przygotowana że nikt nie ucierpiał na kursie nawet ślimak :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Darek
Termin usługi: lipiec 2023 

Polecam, egzamin kat A zdany za pierwszym razem. Dogodne terminy szkolenia i wszystko dokładnie wytłumaczone i omówione.

Kursy prawa jazdy

6.0
Krzysztof
Termin usługi: czerwiec 2023 

Polecam, pełen profesjonalizm. Udało mi się zdać egzamin przy pierwszym podejściu :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Paweł
Termin usługi: sierpień 2022 

Zdecydowanie polecam. Pierwsze pozytywne wrażenia byly juz po kontakcie telefonicznym w celu zapisania sie na kurs. Pani Adrianna opisała krok po kroku gdzie i z czym należy się zgłosić aby załatwić urzędowe formalności. Sam kurs rowniez rewelacja za sprawą instruktora Szymona. Zajecia prowadzone w przyjaznej atmosferze, wszelkie uwagi i sugestie przekazywane były w zrozumialy sposób, a przede wszysykim zawsze z wielkim spokojem. Dzieki temu kurs byl przyjemną przygodą zamiast przykrym obowiązkiem, z którym trzeba sie przemeczyc. Mimo ze byla to moja pierwsza stycznosc z motocyklem to efekt końcowy wymarzony-egzamin państwowy na kat. A zdany przy pierwszym podejściu:) jeszcze raz polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Żaneta
Termin usługi: sierpień 2022 

Polecam serdecznie Instruktora Szymona. Bardzo dobry kontakt, nie ma problemu z umówieniem się na jazdy, zawsze znajdzie dogodny termin. Cenne wskazówki oraz ogrom wiedzy powodują, że egzamin został zaliczony bezbłędnie. Plac manewrowy w bardzo dobrym stanie. Polecam serdecznie ! Na pewno jest to jeden z najlepszych Instruktorów w Trójmieście.

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr
Termin usługi: lipiec 2022 

Super przeszkolenie i przygotowanie do egzaminu. Pan Szymon godny polecenia w każdym aspekcie: Egzamin kategorii ( B ) zdany za pierwszym podejściem również analogiczny wynik dla kategorii ( A ) Jeszcze raz bardzo dziękuje. !!!!!!!!!!! mega pozytyw !!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, to dla Nas zaszczyt mieć takich kursantów :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Filip
Termin usługi: lipiec 2022 

Jesteś świeżo upieczonym kursantem Pana Szymona. Chyba nie mogłem sobie wymarzyć lepszego kursy. Wszystkie obawy jakie miałem z tym związane tutaj zostały rozwiane. Pan Szymon to ostoja spokoju i potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć. A i zażartować potrafi, co rozluźnia atmosferę. Polecam na 100 procent!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za cenną opinię :)
Z takimi kursantami Nasza praca to przyjemność.

Kursy prawa jazdy

6.0